fz3-13769305690270, 0B
Booking.com

DALŠÍ Z VÝJEZDŮ SDRUŽENÍ LÁZEŇSKÝCH MÍST A JEHO ODBORNÁ EXKURZE NÁS ZAVEDLA V KVĚTNU NA TÝDEN NA SLOVENSKO.

Číst dál: SLMCR: CESTA PO SLOVENSKÝCH LÁZNÍCH

JEN NECELÝCH PĚT HODIN TRVÁ CESTA VLAKEM Z PRAHY DO ŽILINY, Z OLOMOUCE PAK JEN POLOVINA TÉTO DOBY. DO ŽILINSKÉHO REGIONU ČEŠI JEZDÍ V ZIMĚ HLAVNĚ LYŽOVAT DO VRÁTNÉ, DO OŠČADNICE, ZUBERCE, NA KUBÍNSKOU HOLU ČI DO NÍZKÝCH TATER. OKOLÍ ŽILINY NABÍZÍ ALE I DALŠÍ JEDINEČNÉ TURISTICKÉ CÍLE, NAPŘÍKLAD V NÁRODNÍM PARKU MALÁ FATRA, V RAJECKÉ DOLINĚ V KYSUCÍCH NEBO NA ORAVĚ. TIM NAVŠTÍVIL NĚKOLIK ATRAKTIVNÍCH MÍST A TYTO DOPORUČUJE SVÝM ČTENÁŘŮM.

Číst dál: VÝLETY S TIMEM DO OKOLÍ ŽILINY

SLOVENSKÝ SYSTÉM KVALITY SLUŽEB V CESTOVNÍM RUCHU MÁ PRVNÍ CERTIFIKOVANÉ SUBJEKTY. CERTIFIKÁT I. STUPNĚ ZÍSKALO I NEJOBLÍBENĚJŠÍ LYŽAŘSKÉ STŘEDISKO NA STŘEDNÍM SLOVENSKU PARK SNOW DONOVALY.

Číst dál: Lyžařské středisko v Donovalech získalo CERTIFIKÁT KVALITY SLUŽEB

VYSOKÉ TATRY JSOU SYMBOLEM SLOVENSKA A TATRANSKÁ LOMNICE JE JEJICH SRDCEM. STŘEDISKO NABÍZÍ 12 SJEZDOVEK V DÉLCE 11 KILOMETRŮ. TATRY NABÍZÍ AŽ PĚTIMĚSÍČNÍ GARANCI SNĚHU, NEJMODERNĚJŠÍ SEDAČKOVÉ A KABINKOVÉ LANOVKY A ROZŠÍŘENÉ SJEZDOVKY SE ŠÍŘKOU AŽ 60 METRŮ.

Číst dál: VYSOKÉ TATRY OČARUJÍ KAŽDÉHO

LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA NA SLOVENSKU SE PŘIPRAVUJÍ NA SEZÓNU S NĚKOLIKA NOVINKAMI, VÝHODNÝMI PRODUKTOVÝMI BALÍČKY A ZAJÍMAVÝMI AKCEMI.

Číst dál: ZIMA NA SLOVENSKU