fz3-13769305690270, 0B
Booking.com

TAKÉ HRADECKÝ KRAJ NABÍDNE SVÝM MILOVNÍKŮM DALEKÝCH VÝHLEDŮ ROZHLEDNY NEJRŮZNĚJŠÍCH VÝŠEK A TVARŮ I MATERIÁLŮ. STAČÍ SI JEN VYBRAT PODLE SVÉHO VKUSU.

Číst dál: ROZHLEDNY HRADECKÉHO KRAJE

NEJSOU NIJAK OBROVSKÉ, ALE SKÝTAJÍ ZAJÍMAVÉ TURISTICKÉ MOŽNOSTI. VYBERTE SI NĚKTEROU Z NICH A PŘIPRAVTE SI ZAJÍMAVÝ VÝLET. POZVĚTE TAKÉ SVÉ PŘÁTELE A UDĚLEJTE VŠICHNI NĚCO PRO SVÉ ZDRAVÍ. NA VRCHOLU MŮŽETE NAPLÁNOVAT TŘEBA SPOLEČNÝ PIKNIK.

Číst dál: ROZHLEDNY NA VYSOČINĚ

„HYNKU! VILÉME!! JARMILO!!!“ TAKÉ SE VÁM OKAMŽITĚ VYBAVÍ MÁCHŮV MÁJ? NENÍ DIVU! VŠICHNI JSME SE VE ŠKOLE UČILI O JEDNOM Z NEJVĚTŠÍCH ČESKÝCH BÁSNÍKŮ A ZAKLADATELI ROMANTICKÉ POEZIE KARLU HYNKU MÁCHOVI.

Číst dál: Navštivte výstavu MÁJ 21. STOLETÍ v Litoměřicích

PODZIM PŘINÁŠÍ PRŮZRAČNÝ VZDUCH NEJEN, ŽE SE PŘI VYCHÁZKÁCH DO PŘÍRODY KRÁSNĚ DÝCHÁ, ALE POZNÁME I VELMI DOBROU VIDITELNOST. VYDEJTE SE PO VĚŽÍCH, KTERÉ JSOU CHLOUBOU SVÉHO MĚSTA. NASKYTNOU SE VÁM NEJEN DALEKÉ VÝHLEDY, ALE I SKRYTÉ POHLEDY DO MALÝCH DVOREČKŮ, PAVLAČÍ A ZAPOMENUTÝCH ZÁKOUTÍ.

Číst dál: KRÁSA VĚŽÍ NA PODZIM

DESTINAČNÍ MANAGEMENT TURISTICKÉ OBLASTI BESKYDY-VALAŠSKO O.P.S. VYHLÁSIL V KVĚTNU VÍTĚZE DVOU PRESTIŽNÍCH CEN CESTOVNÍHO RUCHU, A TO NEJLEPŠÍ TURISTICKÝ PRODUKT A NEJLEPŠÍ TURISTICKÝ POČIN V BESKYDECH ZA ROK 2016.

Číst dál: ZAŽIJTE PŘÍBĚH beskydských hor, zbojníků a loupežníků