fz3-13769305690270, 0B
Booking.com

„BABÍ LÉTO V KRKONOŠÍCH JE KOUZELNÉ. NA JEJICH HŘEBENECH SE SCHOVÁTE PŘED HORKEM NÍŽIN, OVANE VÁS ČERSTVÝ HORSKÝ VZDUCH A DODÁ SÍLU VYSTOUPAT AŽ NA VRCHOL. A PRÁVĚ TYTO VRCHOLY JSOU TÉMATEM FOTOSOUTĚŽE KRKONOŠ – SVAZKU MĚST A OBCÍ. PODĚLTE SE O FOTOGRAFIE, KTERÉ JSTE NA VRCHOLECH POŘÍDILI, PŘIHLASTE JE DO FOTOSOUTĚŽE A ZÍSKEJTE MOŽNOST VYHRÁT ZAJÍMAVOU CENU.

Pravidla:
• Uzávěrka soutěžních materiálů: 30. 9. 2017
• Vyhlášení výsledků soutěže: 11. 10. 2017
• Maximální počet soutěžních fotografií na jednu osobu je 1.
• Jak přihlásit fotografii do soutěže: Zašlete fotografii formou zprávy na náš profil na facebooku www.facebook.com/Krkonose.eu, nebo prostřednictvím e-mailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
• Odesláním fotografie dává autor svolení s možností použití soutěžní fotografie pro účely propagace turistického regionu Krkonoše (web, propagační tiskoviny regionu, apod.).
• Fotografie musí být pořízena na území regionu Krkonoše, musí mít popisek (název místa, popř. název fotografie, jméno autora).

Hodnocení: Fotografie budou hodnotit fanoušci facebookového profilu Krkonoše.eu. Soutěžní fotografie budou po uzávěrce soutěže nahrány do alba s názvem „Fotosoutěž Na vrcholu v Krkonoších“, kde je budou moci fanoušci označit lajkem – „To se mi líbí“. Vyhrává fotografi e s největším počtem lajků.

www.krkonose.eu,
facebookový profil www.facebook.com/Krkonose.eu na Twitteru a Instagramu.

 

FOTO: SVAZEK KRKONOŠE

Share