fz3-13769305690270, 0B

PO CELÉ ČR UŽ ČTVRTÝM ROKEM S RADOSTÍ A BEZ STRESU Z VÝKONŮ CVIČÍ TISÍCE DĚTÍ OD 4 DO 9 LET, VÍCE I MÉNĚ POHYBOVĚ NADANÉ, ŠTÍHLÉ I S NADVÁHOU, Z MĚST I VESNIC, Z RŮZNÝCH SOCIÁLNÍCH I EKONOMICKÝCH VRSTEV, ALE VŠECHNY S NADŠENÍM. TO JE PODSTATA PROJEKTU DĚTI NA STARTU, KTERÝ ZAŠTIŤUJE MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ. SPECIÁLNĚ VYŠKOLENÍ INSTRUKTOŘI VRACEJÍ DĚTEM RADOST Z POHYBU. ZAPOJTE SE DO PROJEKTU I VY!

Číst dál: PROJEKT DĚTI NA STARTU, zapojte se i vy!

POSTAVU „DUCHA HOR“ ZNAJÍ Z VYPRÁVĚNÍ, KNÍŽEK A FILMŮ GENERACE DĚTÍ I DOSPĚLÝCH. NE VŽDY A VŠEM JE JASNÉ, ODKUD PŘIŠEL, KDE A KDY SE VZAL, PROČ VLÁDNE V KRKONOŠÍCH. ODPOVĚDI NA OTÁZKY PŘINÁŠÍ NOVĚ ZPRACOVANÝ ČTYŘJAZYČNÝ LETÁK S ČETNÝMI FOTOGRAFIEMI. ZÍSKAT HO MŮŽETE V NĚKTERÉM ZE SPOLUPRACUJÍCÍCH KRKONOŠSKÝCH INFORMAČNÍCH CENTER.

Číst dál: KRAKONOŠ PATŘÍ DO KRKONOŠ

NA PLOŠE TÉMĚŘ 5000 M2 TU NAJDETE PŘES 150 INTERAKTIVNÍCH EXPONÁTŮ, SE KTERÝMI SI MŮŽETE HRÁT A OBJEVOVAT TAK SVĚT KOLEM NÁS. SOUČÁSTÍ PROGRAMU JSOU PRAVIDELNĚ SE OPAKUJÍCÍ PŘEDSTAVENÍ SE ZÁBAVNÝMI POKUSY.

Číst dál: VIDA! VĚDA JE ZÁBAVA

Kraj : Jihomoravský kraj

DESÍTKY STATICKÝCH I ROBOTICKÝCH OZVUČENÝCH MODELŮ DINOSAURŮ V ŽIVOTNÍCH VELIKOSTECH, KTERÉ MOHOU NÁVŠTĚVNÍCI SPATŘIT V NĚKTERÉM Z PĚTI DINOPARKŮ V ČR, SE STALY OPRAVDOVÝM FENOMÉNEM. OD SVÉHO ZALOŽENÍ V ROCE 2003, KDY BYL OTEVŘEN PRVNÍ DINOPARK ZOO PLZEŇ, SE SÍŤ ZÁBAVNÍCH PARKŮ ROZRŮSTALA AŽ NA SOUČASNÝ POČET A NYNÍ KAŽDÝ ROK PROJDE BRANAMI DO DRUHOHOR VÍCE NEŽ JEDEN MILIÓN ZVÍDAVÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ.

Číst dál: DINOPARK – unikátní zábavní park plný poznání

OPAVA JE HISTORICKÝM MĚSTEM, KTERÉ MÁ DĚTEM CO NABÍDNOUT I BĚHEM ŠKOLNÍHO ROKU. NA VZDĚLÁVÁNÍ ŠKOLNÍCH SKUPIN SE ZAMĚŘUJE OPAVSKÁ KULTURNÍ ORGANIZACE, KTERÁ NABÍZÍ ANIMACE PRO ŠKOLY V RÁMCI EXPOZICE CESTA MĚSTA, POMOCÍ NICHŽ SE DĚTI SEZNÁMÍ S BOHATOU HISTORIÍ MĚSTA.

Číst dál: ŠKOLA HROU V OPAVĚ

Kraj : Moravskoslezský kraj