fz3-13769305690270, 0B
Booking.com

JAK NA DOVOLENOU S MILOVANÝM ČLENEM RODINY – NAŠÍM PEJSKEM? JAK ZVLÁDNE ZVÍŘE CESTU, CO VŠECHNO MUSÍ MÍT S SEBOU, CO KDYŽ NÁS S NÍM NEUBYTUJÍ…? TO VŠE SE NÁM HONÍ HLAVOU, POKUD UVAŽUJEME O DOVOLENÉ SE PSEM. PRO MNOHÉ JE DOVOLENÁ S MAZLÍČKEM NEPŘEDSTAVITELNÁ, NA DRUHOU STRANU ODVÉZT ČTYŘNOHÉHO PŘÍTELE DO PSÍHO HOTELU KAŽDÉMU PÁNÍČKOVI ZLOMÍ SRDCE.

Číst dál: DOVOLENÁ SE PSEM? Nenechte nic náhodě!

 

„VZNIKLI JSME Z POTŘEBY DĚLAT VĚCI JINAK“, ŘÍKAJÍ TVŮRCI, KTEŘÍ STOJÍ ZA CHRÁNĚNOU ZNAČKOU ČESKÝCH RUČNĚ VYRÁBĚNÝCH PRODUKTŮ PRALINESA. HLAVNÍ SLOGAN JASNĚ HOVOŘÍ O HODNOTÁCH, KTERÉ AUTOŘI ZNAČKY UZNÁVAJÍ. KVALITNÍ RYZE ČESKÉ PRODUKTY JSOU DODÁVÁNY V NEVŠEDNÍCH OBALECH.

Číst dál: PRALINESA – kvalita s českým srdcem

DĚTI SE MÁLO HÝBOU A POŘÁD SEDÍ U OBRAZOVEK, ČTEME DNES A DENNĚ V ČASOPISECH I NA INTERNETU. NA OTÁZKU, PROČ TO POVAŽOVAT ZA VÝZNAMNÝ PROBLÉM, NÁM MŮŽE ODPOVĚDĚT CELKEM ČERSTVÁ PUBLIKACE PETRA DANIŠE S NÁZVEM „DĚTI VENKU V PŘÍRODĚ - OHROŽENÝ DRUH?“ TA SHRNUJE NA ZÁKLADĚ ŘADY STUDIÍ A VÝZKUMŮ PŘEKVAPIVÉ ZÁVĚRY HOVOŘÍCÍ O TOM, ŽE POBYT V PŘÍRODĚ ZVYŠUJE SCHOPNOST SOUSTŘEDĚNÍ, SNIŽUJE RIZIKO OBEZITY A DALŠÍCH NEMOCÍ, BLAHODÁRNĚ PŮSOBÍ NA PSYCHIKU. VŠECHNA TATO FAKTA MLUVÍ JASNĚ - NECHME DĚTI SE HÝBAT; SKÁKAT, BĚHAT V LESE NEBO ALESPOŇ NA HŘIŠTI, HRÁT SI VENKU. ONY PAK BUDOU ZDRAVĚJŠÍ, BUDOU SE LÉPE UČIT A LÉPE ZVLÁDAT STRESOVÉ SITUACE.

Číst dál: POBYT A POHYB V PŘÍRODĚ JE DĚTSKÁ PŘIROZENOST

DĚTSKÝ TÁBOR S DOBRÝMI VEDOUCÍMI A KVALITNĚ PŘIPRAVENÝM PROGRAMEM BÝVÁ PRO DĚTI ZÁŽITKEM NA CELÝ ŽIVOT A NENAHRADÍ HO ANI DVA MĚSÍCE RODINNÉ DOVOLENÉ. TO PROTO, ŽE NA TÁBOŘE JE DÍTĚ PO DOBU MINIMÁLNĚ TÝDNE, VE SPOLEČENSTVÍ VRSTEVNÍKŮ, SE KTERÝMI SDÍLÍ BĚHEM DNE PRAKTICKY VŠECHNY AKTIVITY.

Číst dál: PROČ POSLAT DÍTĚ NA LETNÍ TÁBOR?

JIŽ NĚKOLIKRÁT JSME RADILI NAŠIM ČTENÁŘŮM, JAK SI VYBRAT TEN „SVŮJ“ ZAJÍMAVÝ POBYT NA SLEVOVÉM PORTÁLE.

Číst dál: NÁKUPY POBYTŮ NA SLEVOMATECH