fz3-13769305690270, 0B
Booking.com

NAVŠTÍVILI JSME AQUAPALACE PRAHA, ABYCHOM SI POPOVÍDALI O NABÍDCE A AKTIVITÁCH V LETOŠNÍM ROCE 2013. ROZHOVOR NÁM POSKYTL PŘÍMO GENERÁLNÍ ŘEDITEL PAN ING. RADEK STEINHAIZL.

 

Zima je v plné síle a naši čtenáři by se rádi někde ohřáli. Co jim doporučujete?

Nejeden návštěvník by se divil, jak je náš Saunový svět pestrý! Nabízíme v něm 14 různých saun a prohříváren, určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování a navíc nové Římské lázně. Prostor je rozdělen na tři části - klasické finské sauny, Římské lázně a venkovní část. K ochlazení po sauně lze využít řadu speciálních sprch a ochlazovacích bazénků. Pro uvolnění i relaxaci doporučujeme vířivky či relaxační zóny s lehátky. U nás platí pořekadlo: „Ať vyplave, co tělu škodí“. Využijte celoroční možnost dělat něco pro své zdraví nejen v zimních měsících, kdy tělo trpí nedostatkem tepla. Po příjemném saunování doporučujeme navštívit útulný bar v centrální části Saunového světa, v prostoru oddělujícím finské sauny a římské lázně.

Po Vánocích je mnoho lidí přejedeno cukrovím. Co jim pro shození přebytečných kil navrhujete?

Opět se dostat do kondice a shodit nabraná kila můžete u nás ve Fitness Centru, které patří k těm nejlépe vybaveným fitness v ČR. Na dvou podlažích v plně klimatizovaném centru najdete kvalitní značkové posilovací stroje, bruslařské trenažéry, kardiotrenažéry a strečinkovou zónu. Při cvičení můžete na několika LCD obrazovkách a projekčním plátnu sledovat hudební pořady a klipy. Pro běžkaře máme jako jediné fitness centrum v ČR k dispozici originální běžkařské trenažéry Thorax. Za pomoci reálných běžkařských hůlek a odporu, který si nastavíte, je možné napodobit pohyb na běžkách v terénu. Jsou určené k tréninku stylů klasiky, bruslení i obou tréninků techniky rukou včetně soupaže.

Děti čím dál častěji přemlouvají rodiče, aby navštívili Aquapark. Máte pro ně připravené nějaké zajímavé akce?

Máte pravdu, pro děti je Aquapalace Praha jedním velkým zábavným koutkem, kde se nejraději baví a relaxují bez starostí. Pro děti připravujeme pravidelně kulturní a společenské akce s tematickým zaměřením. Přehled akcí zveřejňujeme pravidelně na našich stránkách v sekci newsletter, novinky a kalendář akcí. Děti a rodiny jsou u nás na prvním místě. V areálu máme dětský koutek, kde jsou profesionální animátorky, které dohlížejí na děti a pořádají každý týden animační odpoledne. Na děti čeká zábavní program plný soutěží o krásné ceny. Hlídání v dětském koutku je zcela zdarma!

Hodně lidí na lyžích přijde k nějakému úrazu. Rehabilitace je pak nezbytná. Můžete i těmto návštěvníkům pomoci?

Pro tyto případy máme nově otevřeno Aquapalace Balneo & Medical. Jedná se o moderní nestátní zdravotnické zařízení, poskytující komplexní služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace. Provozovatelem zařízení je akciová společnost Lázně Praha. Je to špičkově vybavené pracoviště, využívající všechny současné možnosti a metody efektivní lékařské a rehabilitační péče. Uvědomujeme si včasnost léčebné rehabilitace při bolestech nebo pooperačních stavech s ohledem na maximální účinnost léčby, která je zásadní. Proto se zaměřujeme na vysoce individuální a flexibilní přístup k našim klientům. Odborný tým lékařů a fyzioterapeutů je připraven pomoci v průběhu celého týdne včetně víkendů. Už nemusíte cestovat na několik týdnů daleko do lázní. Dostatečná kapacita komplexu umožňuje okamžité přijetí k léčbě. Na základě lékařského vyšetření můžete začít čerpat procedury ihned. Bez lékařského předpisu lze využít procedur Wellness & Spa na tel.: +420 271 104 131.

Děkuji Vám za rozhovor a těším se na úžasné zážitky a zábavu.

Radek Zerzáň

 

AQUAPALACE PRAHA

Pražská 138

obchodní zóna Průhonice – Čestlice

251 01 Praha - východ

GPS: Loc: 50°0‘26.983‘‘N, 14°34‘17.727‘‘E

Tel.: +420 271 104 111, Fax: +420 271 104 110

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.aquapalace.cz

 

TEXT: REDAKCE FOTO: AQUAPALACE PRAHA

Share