fz3-13769305690270, 0B

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVĚ OTEVŘENÝ HOTEL STAR LIPNO A JEHO PRVOTŘÍDNÍ RESTAURACI. V ČELE HOTELU STOJÍ SYMPATICKÁ RODAČKA Z KARVINÉ SOŇA SOŠKOVÁ SE SVÝM MANŽELEM, KTERÝ SI PLNÍ SVÉ SNY NA KARIBSKÉM OSTROVĚ ROATÁN, KDE SE PODÍLÍ NA STAVBĚ ČESKÉHO PRÁZDNINOVÉHO RESORTU.

Paní Soňo, jak se daří křehké ženě jako jste Vy, vládnout pevnou rukou celému hotelu?

Mám ráda lidi, to je základ. Před koncem doku 2016 se nám po sérii komplikací podařilo hotel slavnostně otevřít. Byla to pro nás s manželem velká výhra a splnění společného snu. Ráda bych, aby se u nás cítili dobře nejen hosté, ale i zaměstnanci.

Obdivujeme vkusné a účelné zařízení. Práce designéra?

Omyl! Jsem pyšná na to, že celý interiér jsem si navrhovala sama. Nábytek jsme si nechali dělat na míru a všechny doplňky, drobnosti a dekoraci jsem vybírala, nakupovala a mnohdy i aranžovala sama. V hotelu není věc, kterou bych neměla v ruce (smích).

Tedy model rodinného hotelu?

To je ideální vize. Máme s manželem tři syny a každý z nich se podílí svým způsobem na chodu hotelu. Ať už úklidem, pomocí v kuchyni nebo vymýšlením podpory marketingu. Máme 74 lůžek, to je nějakého odnášení odpadků, úklidu vlastního parkoviště a příspěvků na Facebook (smích). Vzhledem k tomu, že většina pokojů je dvoulůžkových, tak jsme zaměření především na páry, ale v nabídce máme i 5 luxusních apartmánů.

A co firmy?

Destinace Lipno nad Vltavou je pro firemní akce jako stvořená. Nabídka aktivit je velice pestrá. I v našem hotelu jsme na tuto klientelu mysleli. Sice nedisponujeme kongresovým sálem, ale prostor restaurace je vhodnou náhradou.

Zdá se, že jste mysleli na vše …

V Lipně nad Vltavou je mnoho ubytovatelů, tedy i lůžek, proto i konkurence. Naše představa je taková, že nechceme dát hostům jen lůžko, rádi bychom, aby si za své peníze odnesli zážitek. Osobní přístup, milá a vstřícná obsluha a přitom zachování soukromí, tzv. „domov na cestách“.

Lipno je v posledních letech žádaným místem. Čím si to vysvětlujete?

Myslím, že největším lákadlem je samotné jezero Lipno, rozmanité služby a vyžití a krásná šumavská příroda. Hosté si velmi pochvalují krásné výhledy z pokojů. Některé mají výhled přímo na jezero, jiné na nedalekou sjezdovku Kramolín a některé do přírody a lesů. Hosté si tak mohou užívat GENIUS LOCI přímo ze svého pokoje.

 

HOTEL Star Lipno s.r.o.
Kobylnice 49, Lipno nad Vltavou 382 78
Mob.: +420 608 475 012
Tel.: +420 380 42 42 90
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

TEXT A FOTO: –RED–

Share