fz3-13769305690270, 0B
Booking.com

 

LYŽAŘSKÉ STŘEDISKO BACHLEDOVA***** SE NACHÁZÍ NA JIŽNÍM A SEVERNÍM SVAHU SPIŠSKÉ MAGURY S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM NA PANORAMU BELIANSKÝCH TATER A PIENINSKÉ TŘI KORUNY. SKI BACHLEDOVA NABÍZÍ FANTASTICKOU RODINNOU DOVOLENOU, NEBO TIP NA JARNÍ PRÁZDNINY S GARANCÍ SNĚHU! KOMFORTNÍ SLUŽBY, JAKO JE LYŽAŘSKÁ ŠKOLA, PŮJČOVNA, SKI SERVIS, PARKOVÁNÍ A SKIBUS ZDARMA, JSOU SAMOZŘEJMOSTÍ.

 

Tratě a vleky
V Bachledové jsou k dispozici 4-sedačka Jezersko, 3-sedačka Bachledova dolina, 5 vleků, 10 sjezdovek v délce 9 km všech druhů obtížnosti, které jsou pravidelně upravované a 19 km běžeckých tratí. Přepravní kapacita střediska je 6920 osob/ hod. Ski Bachledova nabízí také večerní lyžování od 17 do 21 hod., které je v ceně celodenního skipasu.

Ubytování a stravování
Ubytovací kapacity v okolí disponují 3000 lůžkami, přímo v Bachledové dolině se nachází hotel, penzion a několik soukromých chat. Další možnosti ubytování jsou v okolních obcích Ždiar a Jezersko, odtud do střediska jezdí kyvadlová doprava. Občerstvení ve středisku zabezpečuje samoobslužná restaurace, bufet Klingáč
a další bufety u výstupní stanice 3-sedačky a 4-sedačky.

„Kdo šetří, má za tři“
Děti do 5 let zde lyžují zdarma, pro děti od 5 do 12 let nabízejí výhodné ceny skipasů. Slevy na skipasy získáte při pobytu na 3 a více nocí v obcích Ždiar, Jezersko a v okolí.

Aktivity pro děti
Pro nejmenší návštěvníky je ve středisku připravený dětský areál SUNKID a dětská školka. V areálu SUNKID se nachází posuvný pás a kolotoč, který je výborným pomocníkem při výuce lyžování dětí. Výuku zabezpečují lyžařští instruktoři s dlouholetou praxí. Další dětský areál najdete u výstupní stanice 3-sedačky, kde se nachází tubingová dráha, dopravníkový pás, bobová dráha a snowrafting, jež jsou zárukou vynikajících adrenalinových zážitků.

Připravované akce
Středisko připravuje pro letošní zimní sezónu několik akcí pro děti a dospělé, například sjezd na kolech a snowscotooch, testování lyží a snowboardů, akce pro děti o jarních prázdninách.

Novinky
Středisko zrekonstruovalo horní stanici 3-sedačky, připravilo naučný chodník pro celou rodinu a v neposlední řadě wi-fi zdarma pro návštěvníky střediska.

 

Ski Bachledova
Infocentrum
Tel.: +421 911 977 487, +421 524 498 101
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.skibachledova.sk

 

TEXT: –RED– FOTO: SKI BACHLEDOVA

Share