fz3-13769305690270, 0B
Booking.com

ŽELEZNIČNÍ DOPRAVCE LEO EXPRESS ZASTAVUJE OD 15. PROSINCE POUZE NA MORAVĚ A V PRAZE. MÍSTO PARDUBIC ZVOLIL ZASTÁVKU V PŘEROVĚ A NAVÍC PŘIDÁVÁ NOVOU TRASU PRAHA – STARÉ MĚSTO U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ. CESTUJÍCÍ UŠETŘÍ ČAS I PENÍZE.

V novém jízdním řádu budou všechny spoje LEO Express jako jediné ze tří hlavních dopravců na trase Praha – Ostrava zastavovat v Přerově. Navíc dopravce přidává spoj LE 1361 s odjezdem v 16:28 z Prahy přes Přerov – Hulín – Otrokovice do Starého Města u Uherského Hradiště s příjezdem v 19:30 a spoj LE 1350 ze Starého Města u Uh. Hr. s odjezdem v 5:50 a příjezdem v 8:56 do Prahy. Cestující z Přerova tak ušetří zhruba 40 min. a 31 Kč na cestě do Prahy a cestující ze Starého Města ušetří 17 min. a 113 Kč na cestě do Prahy. Jízdenky na nové spoje mohou cestující již od 15. 10. nakupovat pohodlně přes internet na www.le.cz nebo na pokladnách v již existujících stanicích. Kromě časových a finančních úspor LEO Express přinese svým cestujícím vysoký komfort cestování v podobě moderních švýcarských jednotek poskytujících pohodlí ve 3 cestovních třídách (základní Economy, komfortní Business a luxusní Premium), milý a ochotný palubní personál, nabídku chutného občerstvení s donáškou až na místo, Wi-Fi připojení k internetu zdarma, nabídku her, filmů a zpravodajství v palubním portálu, nízkopodlažní nástup, místa pro cestující s omezenou schopností pohybu či maminky s kočárky, hry pro děti na palubě zdarma nebo prodej jízdenek na MHD. Do budoucna se LEO Express chce zaměřit více na návaznou dopravu ve spolupráci s místními autobusovými dopravci a na vzájemný prodej jízdenek pro zlepšení celkové obslužnosti krajů. V případě dobrých obchodních výsledků na nové trati je společnost připravena na ni navyšovat počet spojů od dalšího jízdního řádu.

LEO Express a. s. je český železniční dopravce, který v listopadu 2012 začal přepravovat cestující zcela novými švýcarskými vlaky na trase mezi Prahou a Ostravou a v současnosti navíc přidává trasu Praha – Staré Město u Uherského Hradiště. Společnost LEO Express již od poloviny roku 2013 dosahuje kladného provozního výsledku hospodaření, tedy nejrychleji ze všech soukromých dopravců v Evropě. Zakladatelem a generálním ředitelem společnosti je Leoš Novotný. Více o LEO Express na www.le.cz

 

TEXT A FOTO: LEO Expres a.s.

 

 

 

Share