PŘIJELI JSTE S DĚTMI DO MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH A CHCETE, ABY JEJICH ČAS ZDE BYL CO NEJZAJÍMAVĚJŠÍ? VYRAZTE S HROŠÍKEM MARIÁNKEM, KTERÝ JE MASKOTEM DĚTSKÝCH POBYTŮ A AKCÍ SPOLEČNOSTI LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ A.S., PO NAŠEM KRÁSNÉM MĚSTĚ A PROHLÉDNĚTE SI MINIATURPARK BOHEMINIUM, OBŮRKU HVOZD, ROZHLEDNU HAMELIKU NEBO PŘÍRODNÍ PARK PRELÁT. NA HOTELOVÉ RECEPCI JSOU K DISPOZICI MAPY S ROZMÍSTĚNÍM VŠECH TĚCHTO LOKACÍ. STAŇTE SE ČLENEM MARIENBAD HIPPO CLUBU.

Pro děti, které přijedou do hotelů naší společnosti nabízíme nejen bohatou nabídku aktivit, ale i připravené prostředí. Od dětského hřiště, přes dětské koutky ve všech našich hotelích až po dětská menu a drobné dárky pro děti. S hrošíkem Mariánkem naleznete v Mariánských Lázních zábavu i ponaučení.

Lanové centrum

Pro naše hosty, kteří jsou mladší 12ti let, nabízíme jeden volný vstup do místního lanového centra. Překážková lanová dráha nabízí jedinečný dobrodružný, ale přesto bezpečný zážitek, při kterém si ověříte své vlastní schopnosti a naučíte se důvěře. Pro zdokonalení Vašeho stylu můžete využít kvalitních služeb našich trenérů. Lanová dráha nabízí i trasy pro dospělé

 

Půjčovna terénních koloběžek a kol

Vyzkoušejte si sjezd na terénních koloběžkách od horní stanice lanovky Krakonoš. Lanovkou dorazíte na vrchol a odtud jedete po lesních stezkách a sjíždíte po cestách sjezdovek. Půjčovna koloběžek u nástupiště lanové dráhy Koliba. 3 jízdy na lanovce s koloběžkou 250 Kč/ os: cca 1hod.
Cena zahrnuje zapůjčení koloběžky, helmu, instruktáž a příslušný počet jízd lanovkou. S Marienbad Kur&Spa kartou máte 10% slevu.

 

Lukostřelba

Střelba sportovními luky na vzdálenost cca 10 m do standardních lukostřeleckých terčů. Úkolem je nastřílet co nejvyšší počet bodů. Střelba probíhá po krátké instruktáži pod dohledem odborného instruktora.

 

 

Léčebné lázně Mariánské Lázně, a.s.
Masarykova 22, 353 29 Mariánské Lázně
Tel.: +420 354 655 501-9
Fax: +420 354 655 500
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.marienbad.cz

 

TEXT: REDAKCE, FOTO: MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

 

Share