fz3-13769305690270, 0B

VYUŽIJTE NABÍDKU NA POBYT V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH, NEBO VĚNUJTE POBYT SVÝM BLÍZKÝM A PŘÁTELŮM. SPOLEČNOST LÉČEBNÉ LÁZNĚ MARIÁNSKÉ LÁZNĚ VÁM NABÍZÍ SPECIÁLNÍ DÁRKOVÉ BALÍČKY ZAMĚŘENÉ NA RELAXACI A REGENERACI. 

 

 

BUTTERFLY - ROMANTIKA V LÁZNÍCH

Cena: 4 860 Kč / 2 noci

Program obsahuje: 2x ubytování – Superior, uvítací nápoj, snídani formou bufetu, 1x romantickou večeři při svíčkách, ovoce na pokoji.

Léčebné procedury: 1x masáž horkými kameny – celková, 1x sulfátová koupel - minerální koupel s přírodním CO2.

Bonus: volný vstup do hotelového bazénu s whirlpoolem a saunou, volný vstup do Premier fitness centra v hotelu Centrální Lázně, karta výhod Marienbad Kur & Spa Card.

 

CENTRÁLNÍ LÁZNĚ - FITNESS PREMIER

Cena: 7 080 Kč / 3 noci

Program obsahuje: 3x ubytování - Superior, uvítací nápoj, polopenzi – snídaně i večeře formou bufetu.

Léčebné procedury: 1x aroma masáž celková, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 2x kondiční cvičení s fitness trenérem v Premier fitness centru.

Bonus: volný vstup do Římských lázní se 3 bazény a saunovým světem v hotelu Nové Lázně, volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, volný vstup do Premier fitness centra v hotelu Centrální Lázně, karta výhod Marienbad Kur & Spa Card.

 

PACIFIK - WELLNESS POBYT

Cena: 6 060 Kč / 3 noci

Program obsahuje: 3x ubytování - Superior, uvítací nápoj, polopenzi – snídaně i večeře formou bufetu.

Léčebné procedury: 1x reflexní masáž chodidel, 1x relaxační aromatická masáž celková, 1x minerální koupel se solí z Mrtvého moře, 1x suchá plynová lázeň CO2, 1x parafínové ošetření rukou.

Bonus: volný vstup do hotelového bazénu s vodními atrakcemi a 2 saunami, fitness koutek, volný vstup do Premier fitness centra v hotelu Centrální Lázně. Karta výhod Marienbad Kur & Spa Card.

 

VLTAVA - AKTIVNÍ TÝDEN

Cena: 10 740 Kč / 6 nocí

Program obsahuje: 6x ubytování - Komfort, uvítací nápoj, polopenzi – snídaně i večeře formou bufetu, základní lékařské vyšetření, závěrečnou lékařskou zprávu, 2x denně vitamínový nápoj, pitnou kúru. 

Léčebné procedury: 2x aqua gymnastika, 2x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x reflexní masáž chodidel, 2x léčebný tělocvik, 2x parafínový zábal.

Bonus: volný vstup do bazénu s vířivými proudy, whirlpoolem, saunou a fitness, volný vstup do Premier fitness centra v hotelu Centrální Lázně, karta výhod Marienbad Kur & Spa Card.

 

HVĚZDA - WELLNESS STAR

Cena: 6 810 Kč / 3 noci

Program obsahuje: 3x ubytování - Superior, uvítací nápoj, polopenzi – snídaně i večeře formou bufetu.

Léčebné procedury: 1x minerální koupel s rašelinovým extraktem, 1x aroma masáž celková, 2x solná jeskyně.

Bonus: volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, volný vstup do Římských lázní se 3 bazény a saunovým světem, volný vstup do Premier fitness centra v hotelu Centrální Lázně. Karta výhod Marienbad Kur & Spa Card.

 

NOVÉ LÁZNĚ - ROYAL WELLNESS BESTSELLER

Cena: 10 260 Kč / 3 noci

Program obsahuje: 3x ubytování – Superior Plus, uvítací nápoj, polopenzi – snídaně i večeře formou bufetu.

Léčebné procedury: 1x minerální koupel se solí z Mrtvého moře, 1x aroma masáž celková – superior, 1x relaxační masážní křeslo Brain Light.

Bonus: volný vstup do Římských lázní se 3 bazény a saunovým světem v hotelu Nové Lázně, volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda, volný vstup do Premier fitness centra v hotelu Centrální Lázně. Karta výhod Marienbad Kur & Spa Card.

 

SVOBODA - TÝDEN ZDRAVÍ

Cena: 7 800 Kč / 6 nocí

Program obsahuje: 6x ubytování - Komfort, uvítací nápoj, polopenzi – snídaně i večeře formou bufetu, základní lékařské vyšetření, závěrečnou lékařskou zprávu, pitnou kúru.

Léčebné procedury: 1x minerální koupel s přirodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2, 1x parafínový zábal, 1x léčebný tělocvik.

Bonus: volný vstup do bazénu s vířivými proudy, saunou a sanariem v Grandhotelu Pacifik, volný vstup do Premier fitness centra v hotelu Centrální Lázně, karta výhod Marienbad Kur & Spa Card.

 

Své blízké můžete překvapit také naším dárkovým voucherem. Více na www.marienbad.cz.

 

TEXT A FOTO: MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Share