fz3-13769305690270, 0B

LETNÍ JÍZDU NA SUPER NOVÝCH TOBOGÁNECH, DOBRODRUŽSTVÍ U VODY UVNITŘ I VENKU, TO VŠE NA VÁS ČEKÁ V NEJVĚTŠÍM AQUAPARKU U NÁS. AQUAPARK PRAHA PŘIPRAVIL NA PRÁZDNINY BOHATÝ PROGRAM PRO MALÉ I VELKÉ NÁVŠTĚVNÍKY. LETOŠNÍ LÉTO JE TOTIŽ VE ZNAMENÍ DIVOKÉ JÍZDY. VYZKOUŠEJTE VENKOVNÍ ZAHRADU S LEHÁTKY A DOKONALE ČISTOU A TEPLOU VODU V BAZÉNECH.

Dominantou Čestlic nedaleko Prahy je vodní ráj s množstvím atrakcí, kde se vyřádíte a návštěvu můžete spojit i s prohlídkou hlavního města. S ubytováním si starosti dělat nemusíte, i na to jsou tady připraveni. Dostatek pokojů a komfortní služby vám umožní strávit zde třeba prodloužený víkend s rodinou. V Aquaparku Praha zažijete ve vodním světě adrenalinovou zábavu, relaxaci ve vířivkách, v Saunovém světě zase 14 různých prohříváren určených pro příjemné saunování, v centru Spa-Wellness dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat profesionály v oboru péče o tělo. Můžete si vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy a dodá mu potřebnou energii.

Vraťme se ale k novinkám. Nový tobogán se jmenuje CANYON, je to vlastně otevřené koryto, který nabízí tři rychlosti proudění vody v různých úsecích, tím pádem i různé dávky adrenalinu (modrou, červenou a černou jako u lyžařských sjezdovek). Jízda na něm je divoká i pohodová, podle právě nabídnuté obtížnosti. V té nejvyšší zařazené rychlosti zažijete pocity dravé horské řeky s nespoutaným proudem vody.

Druhá novinka se jmenuje CRAZY TUBE, kdy jde o uzavřenou rouru, ve které na návštěvníky číhají světelné i zvukové efekty, včetně optických klamů v podobě unikátní průhledné části, kdy vidíte pod sebe. Jezdí se v něm na pneumatikách, jedno- či dvoumístných, bezprostředně za sebou, v tzv. vláčku. Společně obě koryta tvoří neuvěřitelných 250 metrů divoké jízdy a nejdelší tobogán v ČR.

V Aquapalace Praha zábava nikdy nekončí!

 

AQUAPALACE PRAHA
Tel: +420 271 104 111
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.aquapalace.cz 

Share