fz3-13769305690270, 0B
Booking.com

NESKUTEČNÝCH 12 SUPER TOBOGÁNŮ A OBŘÍCH SKLUZAVEK! DO VELKÉ RODINY ZAKROUCENÝCH HADŮ A KORÝTEK PŘIBYLI TĚSNĚ PŘED LÉTEM DVA SOUROZENCI. RODINNÝ CRAZY TUBE SE SVĚTELNÝMI A ZVUKOVÝMI EFEKTY A NA OBNOVENOU VENKOVNÍ DIVOKOU ŘEKU SE NAPOJIL NEKONEČNÝ MODRÝ CHOBOT NOVÉHO TOBOGÁNU CANYON.

Rodinný CRAZY TUBE, na kterém se jezdí na pneumatikách a sviští to v něm opravdu rychle, tobogán se opticky zužuje i rozšiřuje, bliká, cvrlikají v něm ptáci i hřmí hromy. Na nejdelším tobogánu v České republice, CANYON o délce ohromujících 250 metrů, zažijete klouzavou jízdu o třech stupních obtížnosti. Na jaký stupeň je tobogán právě naladěn, poznáte podle speciálního semaforu u jeho startu. Modré světlo značí vyhlídkovou jízdu i pro menší děti (od 6 let), červená signalizuje svižný sešup a černá je určena adrenalinovým pokušitelům, kteří chtějí zažít něco opravdu extra. 

Pro děti i dospělé jsou připraveny desítky soutěží, pokaždé s odměnami, drobnými sladkostmi i velice cennými poukázkami na vstup do Aquapalace nebo hodnotnými dárky.

Hezké počasí nás neopouští a obří venkovní zahrada se stovkou pohodlných lehátek je připravena. Měkoučká tráva, zelené túje, to vše je součástí rozlehlé venkovní zahrady s pohodlnými a polohovatelnými lehátky, slunečníky, venkovní Divokou řekou, lagunami, dětskými brouzdališti, bazénky, prolézačkami a nafukovacími atrakcemi. Ti aktivnější mohou zkombinovat návštěvu venkovních saun s ochlazením v ledové sprše a následným pobytem v teplé vířivce pod širým nebem. Zvláště večer je to nezapomenutelný zážitek.

Už před vchodem do rozsáhlého resortu Aquapalace Praha můžete navštívit restauraci Staropramen s plnohodnotnou nabídkou jídel a nápojů. Jídelna se samoobsluhou je restaurací, kam jste ovšem vítáni i v plavkách. Zmrzlinové bary najdete v Aquapalace Praha hned dva, nabídku sladkého mlsání nepřebernou. Koho chytí nostalgie po mořském příboji, toho zcela jistě nadchne vlnobití v Paláci pokladů. Vysoké vlny míří ke břehům se železnou pravidelností a velice rychle odplaví jakékoli vaše starosti a strasti.

Ne všichni jsou příznivci pištících teenagerů a hlučné hudby, před níž není na městských koupalištích úniku. V Aquapalace Praha najdete překvapivě mnoho ztišených zákoutí a relaxačních oáz. Matky s malými dětmi mají vyhrazen jeden cíp venkovní zahrady jen pro sebe a své ratolesti. Palác relaxu je celý navržen jako odpočinková zóna s lehátky, teplými vířivkami, v podzemní jeskyni Sahara pak také najdete lůžka na nerušené spočinutí. A dostatečné soukromí poskytuje i celý Saunový svět se 14 saunami a tzv. prohřívárnami, římskými lázněmi a řadou odpočíváren. Na saunové terase se lze – jako na jediném místě v Aquapalace Praha – opalovat bez plavek!

WWW.AQUAPALACE.CZ

Share