fz3-13769305690270, 0B
Booking.com

 

UŽ JSTE NĚKDY ZKUSILI UBYTOVAT SE PŘÍMO V ZOO? V ZOO DVŮR KRÁLOVÉ SI TENTO NEVŠEDNÍ ZÁŽITEK MŮŽETE DOPŘÁT. NEČEKEJTE A SPLŇTE SI SVŮJ SEN!

Ubytujete se v hotelu Safari nebo Safari kempu v africkém příbytku a ještě získáte něco navíc. Totiž pro ubytované přímo v ZOO je vstupné zdarma. Při ubytování máte celý den na pozorování zvířat, vyberete si představení se zvířaty, které probíhá prakticky každý den, nebo můžete využít večerní safari. Prostě pohádka! Ideální kombinace relaxace, zábavy, poučení a hlavně společně stráveného času, na který dlouho nezapomenete. Do ZOO můžete 7 dní v týdnu, včetně státních svátků. Zvířátka totiž svátky neslaví. V letní sezóně máme otevřeno od 9 do 19 hodin. Ale ani po zavírací době vás ze ZOO nikdo nebude vyhánět, můžete ho kdykoli opustit turnikety. Kolik vás bude návštěva u nás stát? Vstupné do ZOO je příjemné, využít můžete zvýhodněných cen pro studenty, skupiny, děti či rodiny. A parkování se u nás neplatí. V ceně vstupenky ale nejsou zážitkové programy. (Plné vstupné je 130 Kč, rodinná vstupenka 360 Kč.) Pokud se ale nemůžete se zvířátky jen tak rozloučit, je možné si pořídit i permanentku, která stačí i na 20 návštěv a lze ji využít i na večerní safari.

Více informací najdete na našich stránkách.

Hotel Safari
Můžete se ubytovat na doslech africké divočiny v hotelu Safari, nabízíme stylové ubytování ve 4**** standardu ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. K ZOO přiléhá kromě hotelu i moderní stylový Safari kemp s novými příjemnými bungalovy. Po celou dobu pobytu budete mít k dispozici volnou vstupenku, a budete tak moci navštěvovat své africké sousedy, kdykoliv si budete přát. A co skvělé koupání v horkých dnech ve venkovním vyhřívaném bazénu přímo u hotelu? S námi zažijete dovolenou v africkém stylu.

Safari kemp
• 5 afrických bungalovů. Každý z nich je rozdělen na 2 bytové jednotky. Tj. celkem 20 pevných lůžek a až 40 přistýlek
• 37 karavanových stání o cca 100m2
• 36 stanových míst
• 22 elektrických přípojek se 4 zásuvkami 10A
Ubytování po celý rok. Součástí Safari kempu je i výběh s africkými zvířaty, které mohou pozorovat všichni ubytovaní přes nenápadný plot nebo z vybudované vyhlídky od května do září v závislosti na počasí. Pro všechny ubytované je k dispozici venkovní bazén a vířivka, dětské hřiště, hřiště se sítí a pingpongové stoly, připojení k internetu, zapůjčení grilů, pitná voda po celém areálu a vstup na vyhlídku. Za poplatek pak můžete využívat půjčovnu sportovního náčiní včetně jízdních kol a minikár pro děti, pračku a sušičku, zapůjčení redukce nebo prodlužovacího kabelu a v neposlední řadě také prodejnu s drobným zbožím přímo na recepci. Určitě oceníte i sezónně otevřený bufet Banua.

 

TEXT A FOTO: ZOO DVŮR KRÁLOVÉ

Share