fz3-13769305690270, 0B
Booking.com

UŽ JSTE NĚKDY ZKUSILI UBYTOVAT SE PŘÍMO V ZOO? V ZOO DVŮR KRÁLOVÉ SI TENTO NEVŠEDNÍ ZÁŽITEK MŮŽETE DOPŘÁT. NEČEKEJTE A SPLŇTE SI SVŮJ SEN!

 Ubytujte se v Hotelu Safari nebo Safari Kempu a získejte ještě něco navíc. Pro návštěvníky bydlící přímo v zoo je totiž vstupné zdarma (ve stanech a karavanech až od druhé noci). Do zoo můžete chodit opakovaně, i brzy ráno nebo večer. Máte tak celé dny na pozorování zvířat, představení se zvířaty, které probíhá prakticky každý den a návštěvy Afrického safari. A pokud ani to Vám už nebude stačit, můžete si vybrat z pestré nabídky zážitkových programů, které jsme pro vás připravili. Prostě pohádka! Ideální kombinace relaxace, zábavy, poučení a hlavně společně stráveného času, na který dlouho nezapomenete.

I bez ubytování můžete do zoo 7 dní v týdnu, včetně státních svátků. Zvířátka totiž svátky neslaví. V letní sezóně máme otevřeno od 9 do 18 hodin. Ale ani po zavírací době vás ze zoo nikdo nebude vyhánět, můžete ho kdykoli opustit turnikety.

Kolik vás bude návštěva u nás stát? Vstupné do ZOO je příjemné, využít můžete zvýhodněných cen pro studenty, skupiny, děti či rodiny. A parkování se u nás neplatí. V ceně vstupenky nejsou zážitkové programy. Pokud se ale nemůžete se zvířátky jen tak rozloučit, je možné si pořídit i permanentku a přijít do zoo 365x za rok. Více informací najdete na našich stránkách www.zoodvurkralove.cz.

Hotel Safari
Můžete se ubytovat na doslech africké divočiny v hotelu Safari, nabízíme stylové ubytování ve 4**** standardu ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. K ZOO přiléhá kromě hotelu i moderní stylový Safari kemp s novými příjemnými bungalovy. Po celou dobu pobytu budete mít k dispozici volnou vstupenku do zoo, a budete tak moci navštěvovat své africké sousedy, kdykoliv si budete přát. A co skvělé koupání v horkých dnech ve venkovním vyhřívaném bazénu přímo u hotelu? S námi zažijete dovolenou v africkém stylu. www.hotelsafari.cz

 

TEXT A FOTO: ZOO DVŮR KRÁLOVÉ

Share