fz3-13769305690270, 0B

BĚHEM MUZEJNÍ NOCI V SOBOTU 16. ZÁŘÍ OTEVŘE V DRÁŽĎANECH SVÉ BRÁNY NA 50 MUZEÍ. JEDNOU ZA ROK UKÁŽÍ SBÍRKY A VÝSTAVNÍ SÍNĚ V ČASE OD 18 HODIN VEČER DO 1 HODINY RANNÍ SVÉ POKLADY Z NEOBVYKLÉ PERSPEKTIVY.

Číst dál: MUZEJNÍ NOC V DRÁŽĎANECH – 16. 9. 2017

NOVÁ LETECKÁ LINKA OTEVÍRÁ PROSTOR PRO ZVÝŠENÍ POČTU TURISTŮ Z KATARU, ALE ZNAMENÁ I POSÍLENÍ PRO SPOJENÍ ČESKÉ REPUBLIKY S ROZVÍJEJÍCÍMI TRHY INCOMINGOVÉHO TURISMU.

Číst dál: NOVÁ LETECKÁ LINKA PRAHA–DAUHÁ

ZNALOSTI O TOM, JAK ZACHÁZET S TĚMITO ÚČINNÝMI LÁTKAMI, SE V TYROLSKU PŘEDÁVAJÍ Z GENERACE NA GENERACI. DNES SE TYTO VĚDOMOSTI UPLATNÍ PŘI ZDRAVOTNÍCH KÚRÁCH. SENNÉ KOUPELE, KOUPELE S BYLINKOVÝMI PÁRAMI ČI KNEIPPOVA TERAPIE POSÍLÍ OBRANYSCHOPNOST VAŠEHO ORGANISMU A CELKOVĚ VÁS UVOLNÍ.

Číst dál: ALPSKÉ OÁZY ZDRAVÍ

BĚHEM PRVNÍHO POLOLETÍ LETOŠNÍHO ROKU PŘIJELO DO ČESKA CELKEM 4,6 MIL. ZAHRANIČNÍCH TURISTŮ, COŽ PŘEDSTAVUJE MEZIROČNÍ NÁRŮST O 12,8 %. O 13 % VZROSTL I POČET PŘENOCOVÁNÍ TĚCHTO TURISTŮ

Číst dál: ZÁJEM ZAHRANIČNÍCH TURISTŮ O ČESKOU REPUBLIKU STÁLE ROSTE

TVŮRCE PARKŮ, MARIAN PIASECKI, BYL DVACET SEDM LET SPECIALISTOU NA BEZPEČNOST SYSTÉMŮ JADERNÝCH REAKTORŮ V ZÁPADNÍ EVROPĚ. PO HAVÁRII V ČERNOBYLU SE VRÁTIL DO RODNÉHO KRAJE A ZAČAL STAVĚT MODELY NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH DOLNOSLEZSKÝCH PAMÁTEK.

Číst dál: DO POLSKA ZA MINIATURAMI PAMÁTEK A MAJÁKŮ