fz3-13769305690270, 0B

PODZIMNÍ NABÍDKA PLZNĚ JE OPĚT VELMI PESTRÁ. PLZEŇ SE STANE V PŘÍŠTÍM ROCE EVROPSKÝM MĚSTEM KULTURY, A TAK VÁM JIŽ TEĎ DÁ NAHLÉDNOUT POD POKLIČKU PESTRÉ KRMĚ PŘÍŠTÍHO ROKU. VYZKOUŠEJTE A NECHTE SE ZLÁKAT K NÁVŠTĚVĚ TOHOTO MĚSTA!

 

PROGRAM • AKCE

Manége Carré Sénart (5. 9. – 2. 11.)
Jako první ochutnávka Evropského hlavního města kultury 2015 se představuje kouzelný francouzský kolotoč Manège Carré Sénart , díky němuž vstoupíte do světa fantazie a umění. Vychutnejte si opravdovou zážitkovou jízdu na hřbetu obřího hmyzu, ryb, či prapodivně vyhlížejících kopytníků, které vytvořil francouzský výtvarník François Delarozièr.

Pilsner Fest roztáčí pípy (4. 10.)
Oslava narozenin první várky ležáku Pilsner Urquell, kterou sládek Josef Groll uvařil už v roce 1842, opět nabídne pestrý hudební program na dvou scénách i bohatý doprovodný program inspirovaný historií a výrobou plzeňského ležáku.

Projeďte se historickým autobusem (26. – 27. 9.)
V září bude ke vzdálenějším turistickým cílům zajíždět v pravidelných intervalech historický autobus Škoda 706 RTO. Návštěvníci se tak pohodlně dostanou do pivovaru Plzeňský Prazdroj, zoologické zahrady a do Techmanie Science Centra. Autobus bude stavět i na hlavním nádraží a na Nám. Republiky.

Veletrh cestovního ruchu ITEP (25. – 27. 9.)
Inspiraci k výletům v plzeňském regionu i za jeho hranicemi nabízí oblíbený veletrh ITEP v prostorách Haly TJ Lokomotivy v Plzni na Slovanech.


WWW.VISITPLZEN.EU

WWW.TURISTURAJ.CZ

Share