january, 2018

28janalldayalldayMonínec bude patřit jízdám na Funline trati i závodům na lyžích a snowboardu(All Day: sunday)

more

Event Details

Slalom na lyžích i snowboardu na čas, závody na Funline trati, ale i třeba bezplatná výuka lyžování, freestyle a základů snowboardingu čeká na všechny, kteří v neděli 28. ledna zavítají do Areálu Monínec. Právě zde proběhne další zastávka letošní Funline Tour.

Program Funline Tour na Monínci začne v 9.00 hodin. Jezdit se bude na Hotelové sjezdovce, a pak také na Funline trati, která je v dolní části Hlavní sjezdovky. Součástí celodenního programu, jenž bude zcela zdarma a je určený dětem i dospělým, budou jak aktivity na sněhu, tak ve stanovém městečku, které zde bude postaveno pouze pro tuto příležitost.Venku proběhne dětský lyžařský a snowboardový slalom na čas a závod na Funline trati. Chybět však nebude ani bezplatná výuka lyžování, snowboardingu a freestyle snowboardingu.

Ve stanovém městečku si budou moci všichni zapůjčit a následně otestovat snowboardové a lyžařské vybavení, jež zde bude k dispozici. Bude se jednat například o lyže, které zvládají jízdu na sjezdovce i v měkčím sněhu, a dále pak freestylové lyže, snowboardy a samozřejmě i boty. Nabídka programu dne dále zahrne fotokoutek, kde si každý může nechat pořídit vlastní fotografii, ale i workshopy k takovým tématům, jako je třeba bezpečný pohyb na sjezdovce či možnosti lavinového vybavení.

Areál Monínec nabízí 1 200 metrů dlouhou červeno-modrou sjezdovku, která je určena nejen pokročilým lyžařům, ale i začátečníkům a dětem. Na hlavní sjezdovku Monínce všechny vyveze pohodlná čtyřsedačková lanovka. Ze sjezdovky se zhruba v první třetině můžete dostat také na kotvu a sjíždět tak jen prudší část kopce. Lanovka může přepravit až 2 400 lidí za hodinu. Tuto trať doplňuje vedlejší Hotelová sjezdovka, která je dlouhá 170 metrů.

Monínec leží 70 kilometrů jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje v srdci České Sibiře a Českého Meránu. Ubytování je zajištěno v Hotelu Monínec, kde je také restaurace a bazén s vířivkou a saunou. Další ubytování nabízí stejnojmenné apartmány či penziony Javorka a Čertovka. U dolní části lanovky je navíc restaurace v alpském stylu M2.

Další informace naleznete na www.funline.cz a www.moninec.cz.

Zdroj fotografií Monínec: Areál Monínec

Time

All Day (Sunday)

Location

Areál Monínec, Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie další informace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít