april, 2018

06aprallday08alldayZahájení turistické sezóny(All Day)

more

Event Details

Turistickou sezónu zahájí město Ústí nad Labem 6. dubna 2018 přednáškou Jiřího Svobody, která se bude konat v Informačním středisku města Ústí nad Labem na Mírovém náměstí, v přízemí Paláce Zdar. S autorem nové publikace Zázračné České středohoří nahlédneme mezi památné stromy, poutní kameny nebo do Boží zahrádky, které připomínají přírodní či historické zajímavosti Českého středohoří. Možná uvidíte i Kamenožrouta středohorského. Můžete se těšit na losování o publikaci.

Na víkend 7. – 8. dubna 2018 jsou připraveny další zajímavé akce. Např. zoologická zahrada slaví 110.výročí od založení. V Ústeckém podzemí se setkáte s vinaři nebo v pivovaru Velké Březno si pochutnáte na vepřových hodech. Bude otevřeno i Masarykovo zdymadlo s vodní elektrárnou nebo si vyšlápněte na hrad Střekov do pohádkového světa. Zahájení turistické sezóny doprovází účastnická soutěž.

Více informací na www.usti-nad-labem.cz

 

 

 

Time

april 6 (Friday) - 8 (Sunday)

Location

Ústí nad labem

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

X

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie další informace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít