Prázdniny prodlouží VYŠEHRÁTKY!

0
1077

PRÁCE NA TOM, ABY BYLY PRÁZDNINY JEŠTĚ O TÝDEN DELŠÍ, JSOU V PLNÉM PROUDU! LETOS POČTRNÁCTÉ SE O TO POSTARÁ INTERAKTIVNÍ FESTIVAL PRO DĚTI A JEJICH RODIČE S NÁZVEM VYŠEHRÁTKY.

Od 4. do 8. září bude dopoledne Vyšehrad patřit školám. Právě pro ně zde pětkrát za sebou proběhne unikátní zážitková divadelní bojovka, tento rok zaměřená na převratné vynálezy a důležité vynálezce. Od pátku 8. do neděle 10. září pak VyšeHrátky nabídnou program pro (nejen) dětské návštěvníky různých věkových kategorií.

V rámci víkendového programu návštěvníky festivalu čekají pohádky a workshopy souborů z různých koutů České republiky i sousedního Slovenska. Na VyšeHrátkách si opravdu vybere každý dětský divák – pro jednodušší orientaci uvádí pořadatelé na webu u každého představení v programu věkovou kategorii, pro kterou je daná akce vhodná.

Samozřejmostí festivalu je také off-program pro děti i jejich rodiče. Během celé doby trvání festivalu najdete v areálu některá samoobslužná stanoviště divadelní bojovky z minulých let, o víkendu budou také po celý den v provozu kreativní dílny. V pátek večer po setmění se můžete těšit na letní kino, o zábavu sobotního večera se postará vesmírná kapela Divadla Polárka s názvem Polaris.

 

WWW.VYSEHRATKY.CZ
WWW.FB.COM/VYSEHRATKY
WWW.INSTAGRAM.COM/VYSEHRATKY
+420 731 411 025

 

TEXT: VYŠEHRÁTKY, FOTO: PAVLA HUMLOVÁ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here