Znojemský burčákový festival BURČÁKFEST 2017

0
1013

GATO production s.r.o. a Znovín Znojmo, a.s. pořádají v areálu Louckého kláštera ve Znojmě v pátek 29. září a v sobotu 30. září 2017 slavnosti burčáku, hudby a kulinářských specialit nazvané Znojemský burčákový festival – BURČÁKFEST 2017.

Jsou pro Vás připraveny ochutnávky vín, burčáku, gastronomických specialit a bohatý kulturní program. Burčák je ještě nehotové víno, má méně alkoholu, příjemnou nasládlou chuť, bublinky i spoustu kvasinek. To vše z něj děla fenomén moravského podzimu. Říká se, že občasné pročištění organismu pravým moravským burčákem je to nejlepší, co můžeme pro své zdraví udělat. Proto jej můžete ochutnávat po celou dobu festivalu.

Ochutnávky vín a burčáku

Pokud si chcete pochutnat na dobrém burčáku a kvalitním vínu firmy Znovín a k tomu ještě posedět v příjemném prostředí s nezapomenutelnou atmosférou, pak je burčákový festival tou pravou akcí. Burčák můžete vychutnávat po celou dobu festivalu podle níže uvedených informací. Tradicí se také staly ochutnávky Sauvignonů, Tramínů, Ryzlinků rýnských a dalších vybraných odrůd Znovínu Znojmo.  Zařadili i ochutnávku πnotů (Rulandské modré vyrobené jako klaret, růžové a červené víno). Tyto ochutnávky probíhají formou placených bločků ve štukových sálech a sklepení Louckého kláštera.
Na členy Společnosti přátel dobrých vín, kteří se prokáží členskou kartou, čekají klubové výhody.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here