O ČEM PÍŠE TIM

Turistický magazín TIM vám přináší tipy na výlet, představuje naučné stezky, nabízí zajímavé informace, zveřejňuje fotografie známých i neznámých míst, památek a regionů naší země.

Na pochybách, zda si TIMa přečíst či ne, by neměli zůstat ani ti, kdo vlastně o cestování (tedy to fyzické) ani příliš nestojí, ale přesto rádi získávají novinky z krajů, měst či kulturních památek.

V každém vydání najdete aktuální nabídku kulturních programů mnoha měst a organizací. Záběr témat a rubrik, jimiž se magazín TIM zabývá, je opravdu široký.

Díky neustálému vývoji magazínu a jeho zaměření, je dnes TIM distribuován do certifikovaných turistických informačních center, schránek čtenářů, ale i do mnoha základních a středních škol po celé republice. Magazín TIM je v turistických informačních centrech nabízen zdarma, stalo se už pravidlem, že se po něm každý měsíc jen zapráší.

Nebráníme se ani přímé spolupráci, takže máte-li zajímavé a kvalitní fotografie lokalit, zajímavý recept, děděný z generace na generaci, nebo cokoliv, co by TIMa udělalo lepším, rozhodně se neostýchejte nás telefonicky, e-mailem či poštou kontaktovat.

Stejně postupujte i v případě, že máte zájem o zasílání domů. Jsme rovněž pravidelným vystavovatelem na veletrzích cestovního ruchu. Tam se s námi můžete setkat osobně a věřte, že si rádi najdeme čas i na vás.