O čem píšeme

Magazín TIM přináší tipy na výlety, představuje nové stezky, nabízí zajímavé trasy, ať už pro jízdu na kole, lyžích nebo pěší turistiku, ukazuje fotografie známých i neznámých památek nebo je seznamuje s pověstmi, které se vážou k zajímavým místům naší země.

Na pochybách, zda si TIMa přečíst či ne, by neměli zůstat ani ti, kdo vlastně o cestování (tedy to fyzické) ani příliš nestojí, ale přesto rádi získávají nové poznatky o českých krajích, městech či kulturních památkách.

Nejen pro ně máme v každém vydání připravenou i nabídku lákavých aktuálních zábavních programů a akcí mnoha měst a institucí. Záběr témat, jimiž se v TIMovi zabýváme, je opravdu široký. Umožňuje nám to spolupráce s Informačními turistickými centry po celé České republice, s řadou turistických organizací i kulturních památek.

Díky neustálému zkvalitňování magazínu, díky jeho zaměření a pro množství zásadních sdělení, která otiskujeme také v naší anglické mutaci, je dnes TIM distribuován nejen do turistických informačních center a schránek stále narůstající řady předplatitelů, ale i do mnoha středních škol. Zájem o náš časopis dokonce projevila už řada městských a dalších úřadů. Vzhledem k tomu, že magazín TIM je v turistických informačních centrech nabízen zdarma, stalo se už pravidlem, že se po něm každý měsíc jen zapráší.

Je pro nás samozřejmostí, že se snažíme stále více uspokojovat vaše představy a dodávat pro vás do informačních center větší množství výtisků. A nejen to. Budeme vám vděčni za vaše náměty, připomínky, slova povzbuzení i za vaši kritiku.

Nebráníme se ani přímé spolupráci, takže máte-li zajímavé a kvalitní fotografie neznámých lokalit, zajímavý recept, děděný z generace na generaci, nebo cokoliv, co by TIMa udělalo lepším, rozhodně se neostýchejte nás telefonicky, e-mailem či poštou kontaktovat.

Stejně postupujte i v případě, že máte zájem o předplatné. Ať už se s námi spojíte jakýmkoliv způsobem, rádi vám předplatné jednoduše zajistíme. Jsme rovněž pravidelným vystavovatelem na veletrzích zaměřených na oblast turismu a cestovního ruchu. Tam se s námi můžete setkat osobně a věřte, že si rádi najdeme čas si s vámi posedět, vyslechnout vás a nechat se vámi inspirovat.

Nakonec, vždyť právě pro vás magazín TIM pravidelně vydáváme a moc nás to baví.