TIM 11+12 2019 – VÁNOCE PLNÉ POHODY

0
2401

Cestovatelský rok 2019 je téměř za námi, nezadržitelně a rychle se blížíme k jeho konci. Byl provázen pěkným počasím až vedrem a také suchem, které se pak začátkem září přeci jen umoudřilo, takže jsme se mohli opět kochat zelenou krajinou.

V naší redakci rádi jezdíme na kole a jsme i docela zdatní turisté, a tak nám nemohly uniknout kůrovcové holiny, rezaté ostrovy stromů při pohledu z výšky, jsme z toho pohledu smutní. Doufejme, že nová výsadba kůrovce odradí, protože lesy milujeme a bez nich si nedovedeme naši zemi představit. Mnozí z nás vyjeli také do zahraničí, takže mohli srovnávat s krajinou v cizích zemích, aby pak zjistili, že u nás je stejně nejkrásněji. Jak by také ne, tady jsme totiž doma a to něco znamená v srdci každého z nás. Pro příští rok vám chystáme nové tipy na výlety pěšky i na kole, novinky z hradů a zámků, provětráme horská střediska, upozorníme na lidové tradice a oslavy.
Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků, zdraví a spokojenost v roce příštím a samozřejmě nové, úžasné cestovatelské zážitky.
Vaše redakce TIM, Radek Zerzáň

CELÉ VYDÁNÍ ČTĚTE ZDE: https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2019/11/TIM_listopad_prosinec_2019_web_NEW.pdf

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here