TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN TIM 1+2 2021

0
1958

CELÉ VYDÁNÍ KE ČTENÍ ZDE:

https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2021/01/TIM_1-2_2021.pdf

Vážení a věrní čtenáři,
máme za sebou rok plný omezení svobody, vládních opatření, která nám nedovolila úplně volný pohyb bez roušek a zákazů. Snad nám v roce 2021 skončí trápení a s novou vakcínou se otevřou opět možnosti cestovat za svými sny a zážitky.
Rok 2021 je vyhlášen jako Mezinárodní rok míru a důvěry, oslavíme v tomto roce spoustu
výročí, jako například 900 let existence řádu premonstrátů ve Strahovském klášteře, 400 let od popravy 27 vůdců stavovského povstání na Staroměstském náměstí v Praze nebo 200 let od narození spisovatele, novináře a politika Karla Havlíčka Borovského.
Dozvíme se mimo jiné, kolik nás v České republice přibylo, v rámci sčítání lidu, domů a bytů, které je naplánováno na březen. Snad se bude konat v červenci a v srpnu přeložená olympiáda v japonském Tokiu a mnoho dalších sportovních i kulturních akcí, o které jsme byly v roce 2020 ochuzeni.
Užijeme si masopustní období, rodiny s dětmi se těší na jarní prázdniny, odpočinou si od výuky na dálku.
V následujícím vydání magazínu TIM se dočtete o novinkách z ČR a Slovenska.
V letošním roce vám představíme novinky z cestovního ruchu, zajímavé tipy na výlet a významné kulturní a společenské akce. Nebudou chybět nové stezky pro pěší i cyklisty, bohaté programy kulturních památek, hradů a zámků.
Pozveme všechny do přírody v jednotlivých regionech republiky. Pro soutěživé máme křížovky, osmisměrky, fotokvízy a fotopříběhy o víkendové pobyty, vstupy do zábavních a kulturních stánků a pozvánky na veletrhy cestovního ruchu.
Přejeme vám pevné zdraví, selskou mysl a mnoho zážitků v roce 2021.

Vydání magazínu TIM 1+2 je z důvodu uzavření areálů pouze v elektronické podobě.

Vaše redakce magazínu TIM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here