POHODLNĚ VLAKEM K CYKLOSTEZKÁM

0
1844

Cyklistická sezóna je tady, pro větší pohodlí můžete využít pravidelných jízd vlaků přímo ke zvoleným cyklostezkám. Novinkou letošního roku je vlak Cyklo Brdy, který jede až k bývalému vojenskému prostoru.

Letošní novinkou je turistický spoj Českých drah Cyklo Brdy z Prahy po trase Praha hlavní nádraží – Beroun – Příbram – Březnice a zpět. Až k bývalému vojenskému prostoru vás sveze vlak přímo z Prahy v 8:46 a zpět z Březnice v 17:23 hodin.

Na kole podél břehu Ohře zajišťuje vlák Cyklo Ohře, který jezdí od loňského roku každou sobotu a neděli od 17. června do 30. září 2018.

Jižní Morava je neodmyslitelně spojena s ochutnávkou vína, přírodními památkami a mnoha kulturními akcemi. Letos k tomu slouží dva spěšné vlaky, které vás zavezou přímo k cyklostezkám Mikulovska a Znojemska. Ze stanice Brno-Královo pole přes Hrušovany nad Jevišovkou do Šatova pojede spěšný vlak pravidelně v sobotu, neděli i vybraných státních svátcích od dubna do konce října 2018. Ve voze je navýšena kapacita pro přepravu 45 kol.

www.cd.cz/cdbike

 

FOTO: ČESKÉ DRÁHY

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here