Františkovy Lázně zní hudbou

0
438

Na jaře začnou oblíbené promenádní a lázeňské koncerty, pochody mažoretek a nebude chybět i program projektu Hudba do ulic. Promenádní koncerty probíhají vždy v neděli od 15.30 u hudebního altánku u Františkova pramene. I Hudba do ulic má svůj pravidelný program, který můžete navštívit vždy ve středu, pátek a sobotu od 19 hodin opět u hudebního altánku.

Další doporučené akce:

20. 5. 2023
Zahájení lázeňské sezony
Celoměstské oslavy, které patří k vrcholům společenského dění ve Františkových Lázních. Město ožije bohatým kulturním programem, bude požehnáno přírodním léčivým zdrojům, aby i nadále navracely zdraví františkolázeňským hostům.

21. 5. – 24. 9. 2023
Pochody mažoretek za doprovodu dechové kapely
Sobotní a nedělní pochody po Národní třídě,
začátek vždy v 10.00 h

21. 5. – 24. 9. 2023
Promenádní koncerty Lázeňského orchestru Františkovy Lázně v hudební pavilonu u Sadové kavárny.
Začátky koncertů vždy v 15.30 h.

24. 5.- 23. 9. 2023
„Hudba do ulic“ – koncerty pod širým nebem v hudebním pavilonu u Františkova pramene

S průvodcem po lázeňských trasách

A pokud si chcete užít atmosféru Františkových Lázní a jejich příjemný klid, můžete jedno z měst uskupení Great Spa Towns of Europe zapsaných v roce 2021 na seznam Světového dědictví UNESCO poznat při procházkách po prohlídkových trasách dle vašeho výběru. Nového průvodce, se kterým snadno poznáte oblíbené okruhy „Františkolázeňské 20.  století“, „Lázněmi císaře Františka“, „Terapeutická krajina a její tvůrce G. Wiedermanna“ a na kole po Františkových Lázních, si můžete vyzvednout v Turistickém infocentru, které je otevřeno denně od 8.00 do 17.00 h.

Více o kulturních akcí na:

www.frantiskovy-lazne.info/cs/kultura

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here