NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉ POKOJE PREMIUM V HOTELU HVĚZDA V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH

0
1717

Zdařilá rekonstrukce pokojů v elegantním designu se stylovými koupelnami vám v hotelu Hvězda nabídne více komfortu, péče i zábavy a to vše pod jednou střechou.

Pokoje Premium nabídnou moderní interiéry odpovídající současným trendům, přičemž respektují unikátnost historického hotelu Hvězda. Doufáme, že celkové zvýšení komfortu 79 pokojů hotelu Hvězda, které se z kategorie Superior Plus přesunuly do kategorie Premium přispěje k větší spokojenosti našich hostů.

Více komfortu
Vše pod jednou střechou – Přímo v hotelu Hvězda naleznete recepci, restaurace, ordinace lékařů, léčebné oddělení a Aqua wellness centrum s bazénem, 2 saunami, parní lázní a tepidariem.

Antialergenní pokoje – V každém pokoji jsou podlahy bez koberců, postele mají hypoalergenní matrace. Pokoje jsou vhodné pro alergiky.

Klimatizace – V hotelovém pokoji si můžete upravit teplotu dle potřeby, pokoje orientované na jižní stranu jsou klimatizované.

Set na kávu a čaj – Vychutnejte si kávu nebo čaj přímo v pohodlí vašeho pokoje.

Žehlicí set – Pro Vaši potřebu je připraven žehlicí set se žehličkou a žehlicím prknem.

Více péče
Originální mariánskolázeňská kosmetika – Vyzkoušejte naši lázeňskou kosmetiku značky Marienbad Cosmetics, kterou jsme pro Vás připravili ve vašem hotelovém pokoji.

Více zábavy
Aqua wellness centrum – Relaxujte v největším hotelovém bazénu v Mariánských Lázních s whirlpoolem, 2 saunami, parní lázní a tepidariem.

TV – Přímo v hotelovém pokoji můžete sledovat televizi s více než 75 programy v několika světových jazycích.

 

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s.
Masarykova 22
353 01 Mariánské Lázně
tel.: +420 / 354 655 501-9
Fax: +420 / 354 655 500
e-mail: reservations@badmarienbad.cz
www.marienbad.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here