FOR CARAVAN v podzimním termínu

0
644

Zájem o karavany a obytná auta v České republice neustále roste. Chcete-li vidět obytná auta a karavany mnoha značek na jednom místě, pak si nenechte ujít oblíbený veletrh FOR CARAVAN, tentokrát výjimečně v podzimním termínu. Ten se uskuteční od 26. do 28. listopadu 2021 v areálu letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Na co se můžete těšit?

Poslední listopadový víkend čekají na všechny milovníky kempování, nezávislého cestování a dobrodružství celkem 3 haly nabité novinkami ze světa karavaningu. K vidění i ke koupi bude vše, co k cestování na čtyřech kolech neodmyslitelně patří – obytná auta, karavany, vestavby i příslušenství. Z letňanského výstaviště budete moci odjet vlastním vozem. K dispozici totiž bude i oblíbený bazar karavanů, kde můžete obytné auto či karavan nejen koupit, ale také prodat.

Najdete na veletrhu

Představí se mimo jiné firma BURIMEX s karavany značky Hobby, Campingworld Neugebauer, KaravanTravel.cz, RV Evolution s obytnými přestavbami EVO nebo kempingové vestavby Egoe nest či Rebuild-car. Aktuální seznam vystavovatelů najdou návštěvníci na webu www.forcaravan.cz od 1. listopadu 2021.

Doprovodný program

Jako každý rok, i letos se všichni návštěvníci mohou těšit na zajímavý doprovodný program. O víkendu se v Kongresovém sále PVA EXPO PRAHA a v sále 2D uskuteční oblíbený festival Kolem světa, který doplní i food zóna, kde budou moci všichni příchozí ochutnat speciality z různých koutů světa.

Páteční program pak ocení všichni milovníci cestování po České republice. Karavanistka Klára Hájek Velinská se totiž v průběhu jara a podzimu vydala na cestu po českých a moravských kempech 3×7 v karavanu. Při svých dvou týdenních výpravách navštívila 12 kempů v 11 krajích České republiky. A právě v pátek se s vámi nejen o zážitky z kempů, ale také o tipy na výlety v jednotlivých krajích, ráda podělí. Odnesete si tak tipy na skvělou týdenní dovolenou po Čechách nebo po Moravě.

Partnery projektu 3×7 v karavanu jsou Czech tourism, Kudyznudy.cz, Hykro a FOR CARAVAN.

Základní informace:

FOR CARAVAN 2020: 26. – 28. listopadu 2021

Vstupné: 165 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě

Více informací na www.forcaravan.cz

FOTKY: 1 foto z haly (z posledního ročníku), 2-3 fotky od Kláry z cest

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here