Plzeňský Prazdroj otevřel novou dárkovou prodejnu v centru Prahy, nabízí pivo i oblečení

0
1387

Plzeňský Prazdroj otevřel v Praze svou dárkovou prodejnu umístěnou mimo vlastní pivovary. Obchod v nákupní galerii Myslbek v ulici Na Příkopě přivítal první zákazníky ve čtvrtek, kdy se opět otevřely obchody a služby. Kromě klasického kamenného prodeje nabízí také možnost vyzvednout si zboží z e-shopu Prazdroje.

Dosud měl Prazdroj prodejny výhradně ve svých pivovarských areálech v Plzni, Velkých Popovicích a Nošovicích, kromě toho provozuje i e-shop https://eshop.prazdroj.cz/.

V novém obchodě Prazdroj prodává zboží značky Pilsner Urquell a vybrané položky značek Kozel a Radegast. V nabídce budou i dárkové poukazy na prohlídky pivovarů, školy čepování a další zážitkové akce. Zároveň bude sloužit i jako výdejové místo pro objednávky z e-shopu.

Prazdroj v prodejně nabízí nejen tradiční „pivovarské“ položky – sklenice s různými motivy, odnosky a džbánky, ale i dárkové předměty a oblečení. „Škála našich produktů je veliká, od tácků pod pivo přes trička, mikiny a čepice až po doplňky do domácnosti. Populární jsou také tenisky Converse v designu Pilsner Urquell nebo ponožky s pivovarským motivem. A máme i pohodlné domácí papuče nebo stylový župan. Lidé často kupují naše věci jako dárky pro své blízké, proto věříme, že otevření v předvánočním čase je ideální příležitostí pro všechny Pražany, kteří hledají ten pravý dárek,“ doplňuje Milan Klich.

V obchodě bude k dostání také pivo, a to jak balené v lahvích a plechovkách, tak i speciální vánoční balení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here