Přírodní vonné vosky Scentchips ve tvaru lístků naplní váš domov nebeskou vůní

0
1293

Scentchips® je výhradní dovozce úžasných holandských barevných vonných vosků pro ČR. Jakmile tyto vosky, jemné jako jarní vánek, vyzkoušíte, již se bez nich neobejdete. Jsou jako droga. Výběr téměř ze stovky vůní, aromalampy různých tvarů dle velikosti interiéru, voskové tyčinky, svíčky, sáčky do skříní a prádla, katalytické lampy i jejich náplně, akční sady, poukazy, a navíc zdarma dárky k nákupu. 2v1: parádní výběr za parádní ceny. 

Většina produktů Scentchips je na skladě a expedice z e-shopu probíhá následující pracovní den. Letos na začátku února byla navíc otevřena v Praze první exkluzivní kamenná prodejna. Chcete-li se ocitnout doslova v nebi, přijďte se podívat… Přivítá vás majitel obchodu, poradí s nákupem, zodpoví všechny vaše dotazy… a do konce března si na počet otevření obchodu za váš první nákup v hodnotě nad 500 Kč navíc odnesete luxusní dárkový set i s keramickou lampou na vosky.

Kamennou prodejnu Scentchips naleznete na pražském Smíchově, kam se jednoduše dostanete MHD a když přijedete autem, nemusíte se obávat modrých zón. Pohodlně zaparkujete přímo před obchodem zdarma na soukromém parkovišti.

Vonné vosky po zahřátí v aromalampě šíří lahodnou, intenzivní, avšak nevtíravou vůni. Jednotlivé vůně je možné navzájem do nekonečna kombinovat a poskládat si tak vlastní vonnou směs a z vybraného sortimentu si namíchat neomezené vonné kombinace a vytvořit si tak vlastní kompozici! S tolika různými možnostmi kombinací máte před sebou nekonečnou objevitelskou cestu. Kdybyste si každý den namíchali novou směs tří vůní, trvalo by vám dva a půl tisíce let, než byste je všechny vyzkoušeli😊, a tak můžete experimentovat s vůněmi donekonečna. Po perném pracovním dni se na ně budete těšit domů, abyste je mohli sdílet s rodinou či přáteli a jestli pracujete třeba v kanceláři, v obchodě či restauraci, užijete si je i tam se svými kolegy a zákazníky.

Jednotlivé vonné lístky jsou vyrobeny ze sojového vosku a parafinu, ručně odlévány, obsahují především přírodní a přírodně identické aromatické oleje a zušlechťující přísady. Používání těchto vosků je proto zcela bezpečné i pro domácí mazlíčky. Jediný maličký vonný lístek Scentchips vám po zapálení obyčejné čajové svíčky v lampě poskytne čtyřhodinovou vůni a více než osmihodinovou další jeden lístek či dva. A pokud máte doma pejska, snadno si vůně poradí i se zápachem jeho kožíšku po dešti.

Kromě vosků si mj. můžete vybrat i katalytickou lampu. Víte, že tu zcela první sestrojil jeden pařížský lékárník již v roce 1898 a že zařízení sloužilo původně jako čistička vzduchu a eleminace nemocničních pachů? Vonné esence se začaly do lamp, jejichž základem je kahan tvořený knotem, přidávat až mnohem později.  Na rozdíl od aroma lampy, která uvolňuje do prostoru vůni překrývající pachy, katalytická lampa současně zápach nejen neutralizuje, ale pomáhá při tom ničit i viry a bakterie ve vzduchu a přispívá tak k zajištění zdravého prostředí v dané místnosti.

Na e-shopu a v první nové kamenné pražské prodejně Scentchips naleznete kompletní sortiment, některé výrobky seženete i na několika dalších místech v ČR www.scentchips.cz/prodejny-scentchips. Prodejní síť prémiové značky se bude nadále rozšiřovat.

Web: www.scentchips.cz

Facebook:  www.facebook.com/Scentchips-Česká-republika-100117865457755

Soutěž:

Ve který den byla otevřena první kamenná prodejna Scentchips v Praze a kde se nachází?

Svou odpověď pod heslem „scentchips“ zašlete do redakce na e-mailovou adresu info@czech-tim.cz do 15.4.2022. Nezapomeňte uvést celé jméno, telefonní číslo a mailovou i poštovní adresu. Výherce budeme kontaktovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here