Park Mirakulum letos slaví 10. výročí!

0
1182

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí již desátou sezónu 12 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Mirakulum letos otevírá na Velikonoce 14. dubna 2022.

V parku najdete lesní hřiště, kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a širokou nabídku občerstvení. Jedinečnou a nejnovější zónou je Farma, kde si děti pohrají s interaktivními laminátovými zvířátky v životní velikosti.

Výstavba parku Mirakulum začala v roce 2009, od první myšlenky na vybudování rodinného parku do jeho otevření uplynuly dva roky. Poprvé se jeho brány otevřely 12. 9. 2012. Od samého začátku byl jeho dominantou hrad s unikátním designem, který se stal i jeho logem a poznávacím znamením. Kromě toho tu na ploše zhruba sedmi hektarů byly houpačky, kontaktní zoo nebo podzemní chodby. Postupně se park rozšiřoval, přibývaly originální herní prvky, které nikde jinde nenajdete. Velmi oblíbenou zónou je Vodní svět-unikátní vodní dílo, které nestojí na principu koupání, nýbrž hry s vodou.

Park však kromě zábavy přináší také poučení. Jsou zde naučné zahrady, kde se děti mohou seznámit se zemědělskými plodinami, a naučná lesní stezka. Oblíbeným místem je například i Ptačí městečko, kde vystoupáte po můstcích a žebřících k dalekohledům v korunách stromů. Těmi můžete spatřit věrné kopie ptáků ukryté na stromech, kteří z naší přírody už pomalu mizí.

Navíc u nás najdete prostory jako je kaple, moštárna a grilovací plácky, které jsou vhodné k pořádání rodinných oslav a firemních akcí.

Zkrátka park Mirakulum je světem zábavy, poučení a relaxace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here