LÁZEŇSKÉ NOVINY JARO 2024

0
312

ČTĚTE ZDE:https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2024/04/NEWS_lazenske_jaro_2024_web.pdf

Každý rok připravují lázeňská města jarní slavnosti k otevírání léčivých pramenů a studánek a chystají pro vás k této příležitosti množství zajímavých akcí.

V letošním roce nám ukazuje počasí svou přízeň a tak můžeme očekávat, že se na zahájení lázeňské sezóny přijede podívat velké množství návštěvníků. Ale doufáme, že se nepřijedete podívat jen na lázeňské otevírání studánek a pramenů, doufáme, že se zdržíte déle. Tentokrát se zaměřujeme na lázeňské pobyty pro dámy i pány, kteří cítí, že po zimě nejsou úplně fit – špatně se dýchá, tlak šel během zimních měsíců pěkně nahoru, bolí kolena, klouby, trávení je pošramocené, prostě není to ono. Všichni máte ale snahu se dát
opět do pořádku a vše vyladit. Možností jak prožít lázeňský pobyt je samozřejmě mnoho a záleží jen na vás jestli přijedete sami nebo s vašimi partnery, nebo i s celou partou.
Zvolit můžete také letní pobyt s celou rodinou a využít lázně jako výchozí bod k výletům do přírody, ale zároveň se můžete nechat hýčkat koupelemi, masážemi a dalšími procedurami, které podpoří vaši imunitu a vyladí váš celý organismus.

VAŠE REDAKCE

ČTĚTE ZDE:https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2024/04/NEWS_lazenske_jaro_2024_web.pdf

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here