Letní noviny pro děti i rodiny 2023

0
1543

Po studeném jaru a dlouhém nečasu jsme se nakonec přenesli ke krásnému teplému létu, i když ho občas přeruší dešťové kapky.
Nevím jak se cítíte vy, ale nám v redakci připadá, že doba je náročná pro nás všechny.
Stále se ještě potýkáme se zdravotními potížemi, každodenní zprávy z bojiště na Ukrajině nám taky zrovna klidu nepřidávají. A naše politická scéna nás téměř každodenně informuje, co se zdraží, že naše finance na chod státu a důchody nestačí. O to víc ale připomínáme potřebu vypnout, vyčistit si mysl v přírodě, věnovat se rodině i jeden druhému.
Tím totiž můžeme všechna ta negativa v naší mysli eliminovat. Jako každé léto jsme vám připravili množství zajímavých programů a akcí.
Města již zahájila sezónu městských slavností a festivalů, navštívit můžete koncerty pod širým nebem, letní divadelní představení, absolvovat prohlídky hradů a zámků i s ukázkami řemeslných dovedností na nádvořích. Připravena jsou koupaliště, brouzdaliště, nové turistické trasy i cyklotrasy.
Pokud se nedostává financí, uspořádejte pro přátele letní gorilovačku a vydejte se společně na výlet a pro děti můžete vymyslet třeba vědomostní soutěž. Fantazii se meze nekladou, buďte otevření všem novým zážitkům, v zimě vás už jen vzpomínka na krásně prožité dny posílí. Léto budiž pochváleno.
Vaše redakce

ČTĚTE ZDE: https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2023/07/Letni_noviny-2023.pdf

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here