SLOVENSKÉ NOVINY 2019

0
2441

Přinášíme Vám novinky ze sousedního Slovenska, představíme Vám tipy na letošní dovolenou, památky, přírodu, wellness nabídku a lázeňské pobyty. Chybět nebudou ani kulturní a společenské akce na Slovensku.
V letošním roce Vám opět přinášíme novinky ze Slovenska a zajímavé výlety. Každoročně se vydává poznávat Slovensko stále více Čechů.
V tomto vydání vám opět rádi představíme poutavou nabídku termálních lázní a koupališť, relaxační wellness pobyty, magickou přírodu, nejmenší velehory Vysoké Tatry, hrady a zámky a památky Unesco.
Slovensko nabízí pobyty ve 25 léčebných lázních s 1472 minerálními prameny. Unikátní přírodní léčivé zdroje každoročně nabízí jedinečné léčebné účinky, profesionální služby, pestrou nabídku lázeňských hotelů, center a resortů, kde najdete pohodu a relaxaci těla i vaší duše. Slovenské lázně jsou oblíbené a vyhlášené svými termálními prameny, o jejich léčivém účinku se můžete přesvědčit sami. Bohatá nabídka lázní doplněná výhodným pobytovým balíčkem v kombinaci s procedurami se nedá odmítnout.
Nabídku vám doplníme cyklostezkami, turistickými zajímavostmi a spoustou míst. Užijte si pobyt a cestovatelské zážitky.
CELÉ VYDÁNÍ ČTĚTE ZDE: https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2019/06/Slovensky_lazensky_special_2019.pdf

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here