TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN TIM 7+8 2024

0
236

TIM ke čtení: https://www.czech-tim.cz/wp-content/uploads/2024/06/TIM_7-8.pdf

Vážení čtenáři,
prázdninové vydání je vždy plné tipů na výlet, soutěží a zábavy. Připravili jsme pro vás vydání, ve kterém najdete dobrodružné výlety, letní festivaly, koncerty a lákavou soutěž o pobyty pro celou rodinu s ubytovacím portálem www.e-pobyty.cz.
Cyklisté si přijdou na své na nových cyklostezkách nebo v kombinaci s výletem na lodi, vlakem nebo po vodě. Pro vodáky máme několik zajímavých tras po řekách našich krajů, kde si mohou projet šlajsny nebo peřeje.
Z hudebních a kulturních akcí vás pozveme třeba na letošní Mělnické kulturní léto, které probíhá současně s oslavou 750 let města Mělník. Na svých cestách se nezapomeňte zastavit v Informačních centrech pro aktuální informace a zúčastnit se výročních
soutěží. Užívejte si letní dovolenou a pohodu s rozevřeným vydáním magazínu TIM u kávy,
čaje s přáteli nebo rodinou.
Léto je tady a s ním přichází čas na zážitky a nezapomenutelné chvíle na horách se členy rodiny. Vyjeďte si lanovkou na některou českou horu, naskočte na terénní koloběžku nebo zipline a užijte si parádní sjezdy. Na nic nečekejte a zpestřete si každý prázdninový den.
Počasí už láká k návštěvě koupališť, přehrad, rybníků nebo venkovních plaveckých areálů nebo jedinečný Olympijský festival poprvé u jezera Most v Ústeckém kraji. Během července a srpna doporučujeme vyzkoušet poutavé komentované prohlídky měst, jako třeba Jablonce nad Nisou nebo Liberce, o kterých se blíže dočtete v tomto vydání.
Těšíme se na vás a na vaše zážitky opět v září. Přejeme pohodové léto.

Vaše redakce TIM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here