Aquapalace Praha zahájil letní sezónu

0
1553

Nadcházející prázdninový program se pro tentokrát zahalí do pestrých tónů. Barevné léto přinese hned několik víkendových akcí pro děti i dospělé. Ti nejmenší se mohou opět těšit na bohatý animační program až do konce prázdnin. Hlavním lákadlem je nové moderní studio dívčí skupiny Lollipopz a oblíbeného dětského dua Kája a Bambuláček.

Pokud váháte, kde strávit horké dny, nebo naopak kde se zabavit během avizovaných deštivých odpolední, vyrazte do největšího aquaparku ve střední Evropě. Čeká vás nespoutaná jízda na tobogánech, oblíbená Divoká řeka i virtuální realita. A když si budete chtít od dětí odpočinout, můžete relaxovat s drinkem v ruce u Pool baru či Koral baru. Opravdovou exotiku pak zažijete v Korálovém dómu, ve kterém si poslechnete hudbu pod vodní hladinou. Pokud vedra poleví, můžete si zadovádět i ve venkovní workoutové zóně.

Aquapalace Praha je 3. nejnavštěvovanějším turistickým cílem v roce 2020 v anketě agentury CzechTourism. V Evropském měřítku je Aquapalace Praha 2. nejnavštěvovanějším aquaparkem za německým Therme Erding, celosvětově je na 12. místě. Zábavně relaxační komplex se rozkládá na ploše 9150 m², podlahová plocha dvoupatrového areálu tvoří 16 851 m². Vodní svět se skládá ze tří samostatných paláců a rozsáhlé venkovní zóny s lehátky i vodními bary, kde jsou návštěvníci obsluhování přímo ve vodě. Palác

Dobrodružství nabízí zábavu na 21 tobogánech a skluzavkách, včetně nejdelšího tobogánu v ČR, kde je možné si užít jízdu dlouhou celých 250 metrů – tedy čtvrt kilometru divoké vodní zábavy. Palác pokladů nabízí bazén s mořským vlnobitím či každodenní poutavá projekce Laser Show promítaná na vodní clonu. Saunový svět s venkovní zahradou je největší v ČR, disponuje 18 saunami a prohřívárnami.

Dvoupodlažní Fitness se rozkládá na ploše 1 500 m2 a nyní může vpustit dovnitř pouze 10 osob. Luxusní Spa & Wellness nabízí masáže, kosmetiku, manikúru, pedikúru, celotělové rituály a koupele, procedury Hammam a Rassoul, peelingový bar. Středisko zdravotních služeb Aquapalace Balneo & Medical se specializuje na léčebnou fyzioterapii, v současnosti nabízí antigenní a PCR testy přímo v areálu aquaparku. Součástí areálu je rovněž čtyřhvězdičkový hotel s 231 pokoji a kongresovým centrem pro 650 osob. Celý resort zaměstnává více jak 250 zaměstnanců na hlavní pracovní poměr a v sezóně posiluje své řady o více než 500 brigádníků, kteří se starají o komplexní pohodu, relaxaci i zábavu návštěvníků. Počet návštěvníků v běžném roce bez uzavírek se blíží 1, 2 milionu osob.

Více informací naleznete na www.aquapalace.cz.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here