Tady se rodiny pobaví

0
1184

Patříte-li k fandům aktivní zábavy, můžete se vydat po stopách historie vzniku černého uhlí od pravěku až do současnosti zcela netradičně. Prostřednictvím interaktivní hry Magic permon, v níž není vůbec snadné zvítězit. Musíte prokázat vědomosti, zručnost i fyzickou zdatnost bez ohledu na to, kolik vám je let. Proto láká tato unikátní hra do Permonia rodiče s dětmi, dospělácké týmy i individuální soutěživce. Že nevíte, o co jde? Nezbývá, než si zkusit na vlastní kůži projít bludištěm „Velkým důlním polem“, najít v sopce zkamenělého amonita, brouzdat se důlním jezerem.

Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici relaxační, přírodní park Duhový svět se zábavnými vodními prvky, veselými aktivitami pro nejmenší, pestrobarevnou vílou Permínou a jejími kouzly. Tématem pohádkové hry Duhová kapka je ochrana životního prostředí. Motivací ke splnění každé hry jsou originální a hodnotné odměny.
Novinky letošní sezóny
„Svět očima dětí? To a mnohem více návštěvníci zjistí po výpravě do Duhového světa, kde
šikovné ruce místních řemeslníků vytvořily nové permonické sloje. Každá z nich navíc ukrývá barevnou hrací aktivitu, vyrobenou z přírodního materiálu v pravé moravské dílně pod rukama šikovným výtvarníků.
Aktivity pro děti, které vyrostly už o trochu víc? Pro rodiny s těmito dětmi je ideální park Permonium s příběhem šesti permonů, nesoucí jména okolních oslavanských kopců – Starohorský, Vinohradský, Zaklášterský, permon Z kopce Koblihu, permon z Kovářova kopce a permon Bouchal. Návštěvníci si zde užijí společné rodinné zážitky plné poznání, adrenalinu, vítězství, ale i pohody a relaxaci v interaktivní hře Magic permon.
Návštěvníci mají nově možnost využít hrát hry pomocí vlastního mobilního telefonu, nebo tabletu a to bez nutnosti stahovat mobilní aplikaci. Připraveno je webové rozhraní, kam je zadáván unikátní kód. Návštěvníci si mohou vychutnat celou hru zase o něco pohodlněji.

Speciální akce sezóny

24. 7. – Tma v Permoniu – Noční hra pro rodiny s odvážnými dětmi
21. 8. – Strach v Permoniu, Top akce sezóny! – Týmová noční hra v hororové atmosféře určené především pro dospělé a odvážné teenagery
28. 9. – Podzimní slavnost permonických skřítků – Zábavné rodinné odpoledne
28.10. – Permon cup 2021 – Soutěž v netradičních disciplínách na závěr sezóny
Přijďte s námi oslavit jubilejní desátou sezónu.
O prázdninách otevřeno denně. Parkoviště pro návštěvníky zdarma.

http://www.permonium.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here