Krušnohorský Skiareál Plešivec

0
606

Skiareál Plešivec patří mezi nejnovější lyžařský areál v ČR, který nabízí široké sjezdovky pro všechny věkové lyžařské kategorie. Lákadlem pro nejmenší je největší dětský park se čtyřmi pojízdnými koberci, skvělým zázemím a servisem.

Oblíbený areál v Krušných horách v nadmořské výšce 1028 metrů se pyšní 2 km jihovýchodně od Abertam a 18 km od Karlových Varů. Ve skiareálu je největší dětský park v ČR se čtyřmi pojízdnými pásy pro nejmenší o délkách 83, 42, 40 a 30 metrů. Velikým lákadlem je horský kolotoč a na čtyři desítky různých atrakcí, jako třeba umělý tunel ve tvaru velké houby, mnoho různých zvířat, několikametrový had sloužící k nácviku oblouků a další atrakce.

Přímo na vrcholu krušnohorské tisícovky Plešivec je horský hotel Plešivec, který vás bude hýčkat ve všech směrech. Hotel je pár kroků od horních stanic lanovek s restaurací a salónkem. Nechybí wellness centrum s vířivkou a saunou. Součástí hotelu je rozhledna z roku 1895.

Karta 8hodinová umožňuje lyžovat ve středisku libovolných 8 hodin v sezóně, které nemusí následovat za sebou. Průchodem přes turniket je odečítaná 1 hodina, v jejímž průběhu je možné uskutečnit neomezený počet jízd. Po uplynutí 1 hodiny od prvního použití a dalším průchodem přes turniket se odečte další hodina až do úplného vyčerpání 8 hodin.

INFOBOX:
• Přes 12 km sjezdových tratí
• Provozní doba 9:00 – 16:00 hodin
• V celém areálu jsou 3 hlavní bezplatná parkoviště
• Občerstvení, skibar, restaurace nebo Apres-Ski Bar „U Dostyho“
• Ubytování v hotelu Plešivec nebo v hotelu Zelené Údolí

Skiareál Plešivec
Pstruží 71, 365 01 Pstruží
E-mail: info@skiarealplesivec.com
Tel.: Infolinka 601 563 536 (8:00 – 17:00)
www.skiarealplesivec.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here