Sport areál Klíny

0
431

Zimní dovolená v příjemném a moderním lyžařském středisku v srdci Krušných hor, to je přesně Sport areál Klíny v Krušných horách. Přichystané jsou pro vás 4 sjezdovky lehké až střední obtížnosti, lyžařská škola, 45 km lyžařských tratí a nově i nejdelší ZIPLINE v České republice. Horské středisko je vzdálené 5 km od hranic s Německem a 95 km od Prahy.

ZIPLINE KLÍNY – zážitek z výšek hor

Ve Sport areálu Klíny vás instruktor oblékne do celotělového úvazku, nasadí vám helmu a zajistí na kladku s elektropohonem. Pak už jen dáte pokyn ke startu a budete si užívat 1400 metrů dlouhý přelet nad Šumenským údolím na protější kopec do krásné krušnohorské divočiny na přestupní stanici. Tady vás instruktor přejistí na druhé lano a prosvištíte 800 metrů zpátky k nástupišti lanovky, která vás odveze zpět do Sport areálu Klíny.

I v letošní sezóně bude v areálu na Klínech kromě sjezdovek, lanovky a vleků, připraven také malý snowpark. Pohodlný návrat k horní stanici vám zajistí čtyřsedačková lanovka Doppelmayr a lyžařský vlek K1 – Poma.

Pro začátečníky je určena lyžařská škola s vlastním areálem a pojízdným pásem. Vybavení na sjezdovky, ale i na běžky vám ochotně připraví v půjčovně a servisu lyží.

Areál je připraven na letošní zimu, ceny se mírně zvedly, v ceníku jsou pouze úpravy v řádech desetikorun. Nový ceník najdete na adrese https://kliny.cz/cenik-skipasu/.

Od letošního roku si skipasy pořídíte i z tepla domova, a hlavně se slevou v novém eshopu na adrese https://kliny.eskipass.cz/

Využijte i cenově výhodnou multičasovou jízdenku na 10 hodin. Ušetříte peníze a lyžovat můžete v areálu až do vyčerpání kapacity 10 hodin. Kartu s tímto tarifem lze rozložit do více dnů příslušné sezóny. Po 30 minutách se časový odečet zastaví až do dalšího průchodu turniketem. V klidu si zajdete na oběd, na kávu, nebo přijedete lyžovat příští víkend.

Každý den je večerní lyžování, při kterém je v provozu lanovka i vlek K1 – Poma.

Celková délka trati je 2 600 metrů s kapacitou 2930 osob za hodinu.

Parkování je zdarma na 4 parkovištích s kapacitou pro více než 500 aut.

INFOBOX
• 580 – 862 m n.m.
• hotel, restaurace, minipivovar, wellness, Mammut bar
• sportovní hala s lezeckou stěnou
• lyžařská škola a půjčovna lyží a snowboardů
• 45 km lyžařských běžeckých tratí
• ZIPLINE, 2,2 km dlouhá adrenalinová jízda po laně ve výšce až 150 metrů nad zemí

Hledáte ubytování pro svou dovolenou s rodinou a přáteli? Zvolte stylový Hotel Emeran*** s restaurací, vlastním minipivovarem a wellness. Hotel a celý areál si nejvíce užijí rodiny s dětmi, sportovci, milovníci výletů, cyklistiky a lyžování. Hotel se nachází přímo na sjezdovce.

www.kliny.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here