SKIAREÁL JEŠTĚD JE ZA ROHEM!

2
1922

Lyžařská sezóna na ještědských sjezdovkách je v plném proudu a lanové dráhy s vleky jsou již v provozu. Nejdostupnější lyžařské středisko v ČR dokončilo první fázi modernizace a nabídne lyžařům i snowboardistům mnoho novinek se zaměřením na zlepšení služeb.

Mezi novinky patří dokončená multifunkční budova s infocentrem, kvalitní půjčovna lyží Sporten a servis, obchod s doplňkovým zbožím, nová profesionální lyžařská škola, rozšířené dětské cvičiště Maxiland a obnovy se dočkal i odbavovací systém turniketů. Gurmáni ocení modernizovanou restauraci Můstek.

První fáze modernizace skončila a odstartuje tak první sezónu Skiareálu Ještěd pod taktovkou TMR Ještěd a.s. jako nového provozovatele. Stavební úpravy se týkaly trojúhelníkového prostoru mezi centrálním parkovištěm, konečnou stanicí tramvaje a nástupní stanicí na lanovou dráhu Skalka, kde se otevřel nový prostor pro rozšíření dětského lyžařského parku s novým přízemním multifunkčním objektem. Skipasy či jednotlivé jízdné bude možné zakoupit nejen v multifunkční budově, ale i na pokladnách na sjezdovkách F10 a Bucharka.

Kompletní ceník najdete na stránkách: www.skijested.cz/ceniky/zakladni-cenik

I přes navýšení kvality služeb v segmentech JEŠTĚD GASTRONOMY a JEŠTĚD MOTION zůstaly ceny základních produktů na stejné úrovni jako v loňském roce. Došlo ke zkvalitnění služeb, které se letos uskutečnilo během modernizace. Záměrem je vytvořit z Ještědu nejlepší příměstský skiresort.

Pro rodiče s dětmi se nabízí nové cvičiště JEŠTĚD MAXILAND Pro výuku začátečníků, kde jsou instalovány dva pojízdné pásy a děti zabaví například pohádkový slalom a další výukové prvky a atrakce. Lyžařskými zážitky provedou začátečníky i pokročilé profesionální instruktoři.

Kdo z vás v dětství nechtěl být kosmonautem, popelářem nebo rolbařem? Pro ty, kteří stále touží zakusit jízdu rolbou, připravil Skiareál Ještěd „Rolba Track“, zážitek plný adrenalinu v komfortu a bezpečí kabiny rolby. Průvodcem po ještědských svazích je vždy zkušený rolbař.

Provozní doba areálu:
Nově denně: 8–15 hod.
večerní lyžování: 17–20 hod.

KALENDÁŘ AKCÍ SEZÓNA 2019:

31. 1. čt Vysvědčení na lyžích
7. 2. so SEAT (představení nového modelu)
16. 2. so JUSTRIDE!
2.-3. 3. so/ne SEAT (roadshow modelu Tarraco a CUPRA Ateca)
9. 3. so Tvoje lyže mají známou tvář

INFOBOX:

• 3 x sedačková lanovka
• 9 km sjezdových tratí
• 7,8 km zasněžovaných tratí
• Přepravní kapacita 11 095 osob/hodinu
• 540 – 1 000 m n.m.

TMR Ještěd a.s.
Tel.: +420 737 222 499
E-mail: info@skijested.cz
www.skijested.cz


2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here