Rodinná zimní dovolená v Krkonoších

0
427

Zimní Krkonoše jsou nejen lyžařským rájem. Pobavíte se tu i v případě, že lyžování ani běžkování neholdujete. Menší rodinné areály nabízejí ideální podmínky pro lyžování a zimní sporty.

Ski Family areál v Dolním Dvoře již svým názvem napovídá, že rodiny s dětmi jsou zde vítány. Červené a modré sjezdovky mají mírný sklon, připraven je také Kid Park. Cestou na svah nebo naopak po lyžovačce se zastavte u kostela sv. Josefa a zaposlouchejte do melodií místní unikátní zvonkohry na kostele sv. Josefa.

Klidné lyžařské středisko Strážné ve středních Krkonoších nabízí mírné svahy a veškeré potřebné zázemí. Využít můžete 4 vleky i cvičný svah s dětským vlekem v blízkosti modré sjezdovky.

Ve Vítkovicích v Krkonoších se svezte Prezidentským expressem ve skiareálu Aldrov. Je perfektní pro dětské lyžaře, kteří už obstojně sjedou pěkný kopec. Sjezdovka je tak akorát dlouhá a dostatečně široká, lanovka vybavená pojízdným pásem.

V Pasekách nad Jizerou si užijete báječnou rodinnou lyžovačku. Příjemné sjezdovky i ceny vás potěší. Svezou vás 2 sedačkové lanovky pro začátečníky i 2 lyžařské pásy.

Na Benecku nabízí vzdušné lázně v Krkonoších celkem 3 dětské parky, které jsou připraveny i na ty nejmenší lyžaře. Ve Family aréně využijte jeden z nejdelších pojízdných pásů v Krkonoších – měří 100 metrů! Kromě toho tu můžete pohodlně bobovat či sáňkovat,  zkusit sjet na lyžích dobrodružnou překážkovou dráhu, samozřejmostí je snowtubing.

Více informací nejen o zimní dovolené v Krkonoších najdete na www.krkonose.eu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here