Turistická informační centra, zdroj kvalitních ověřených informací

0
472

Informace se dnes hledají zejména na internetu. Co Vám však internet neposkytne, je osobní zkušenost a znalost místního prostředí, služeb a turistické nabídky, kterou můžete přeneseně získat díky doporučením obsluhy turistického informačního centra (TIC).

Blíží se čas pomýšlet na dovolenou o letních prázdninách nebo prodloužených víkendech v roce 2023. Naše doporučení pro příští rok zní: užijte si dovolenou v České republice. Těmi, kteří Vám pomohou se v předstihu zorientovat v místě, kam se chystáte vyrazit, jsou pracovníci informačních center, neboť velmi dobře znají svoji lokalitu i úroveň poskytovaných služeb. Pracovníci TIC vám poskytnou informace o vhodných výletech, ubytování, jízdních spojích, možnostech koupání, nebo provozních hodinách turistických atraktivit. V infocentrech si můžete navíc koupit pohlednice, místopisné publikace, regionální produkty či suvenýry.

Informační centra v roce 2023
Na rok 2023 má Asociace turistických informačních center ČR připravenu opět řadu aktivit. K těm stěžejním a již tradičním bude bezpochyby patřit:
• Jarní členské fórum pracovníků turistických informačních center, tentokrát v Olomouci
• Vzdělávání pracovníků infocenter ve 14 krajích ČR
• Podzimní Týden turistických informačních center
• Zapojení infocenter do letní prázdninové hry s ČT:D

www.aticcr.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here