HARRACHOVSKÉ NEJEN LYŽOVÁNÍ

0
1394

V Harrachově prožijete během své dovolené spoustu krásných zážitků na lyžích i ve městě. Harrachov je město s širokou nabídkou aktivit v odpoledních i večerních hodinách.

Na své si ve městě přijde každý, rodina, mladý pár, studenti nebo senioři. Pokud se budete chtít vydat za kulturou, můžete navštívit muzeum skla, lyží, hornické nebo lesnické muzeum. A nesmíte zapomenout ani na známý Mumlavský vodopád, který v zimě mění svůj vzhled a má úplně jiné kouzlo.

Nejlákavějším cílem návštěvníků, kteří v zimě přijíždějí do Harrachova, je bezpochyby lyžování a snowboarding. Na vrchol Čertovy hory vedou dvě čtyřsedačkové lanovky. Podle obtížnosti terénu si můžete vybrat ze čtyř různě dlouhých a náročných sjezdových tratí. Díky osvětlenému vleku se ve spodní části na jedné z nich provozuje i večerní lyžování. Ceník skipasů nabízí širokou škálu možností. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny rodinné jízdenky za zvýhodněnou cenu. Středisko patří každoročně mezi poslední, kde si můžete i v pozdních jarních termínech dobře zalyžovat. Kvalitně upravené jsou v Harrachově všechny běžecké tratě. Na lyžaře turisty, ale i zdatnější sportovce tu včetně Krkonošské magistrály čeká až 104 km nejrůznějších tras.

Na cestu do Harrachova můžete využít kyvadlově skibus, který jezdí na trase Praha-Harrachov a Česká Lípa – Harrachov.

Více na: www.skiareal.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here