SKIAREÁL ROKYTNICE NAD JIZEROU

0
1883

Rokytnice nad Jizerou je pátým největším lyžařským střediskem v Čechách. Skiareál Horní Domky na svazích Lysé hory se pyšní sjezdovými tratěmi všech úrovní obtížnosti, které patří mezi nejdelší v Čechách.

Novinkou letošní sezóny je nový online prodej a s tím spojený věrnostní program. Celý skiareál přešel na nový odbavovací systém od společnosti Axess, běžně používaný ve velkých střediscích nebo v zahraničí. Turnikety jsou monitorovány rozpoznávacím systémem a v případě zneužití nebo porušení přepravních pravidel bude skipas zablokován bez možnosti jeho obnovení. Návštěvnici již nebudou mít možnost předprodávat skipasy druhé osobě. Na celosezónních skipasech je přímo fotografie konkrétního uživatele a na běžných jednodenních skipasech je uvedeno jméno. Kamerový systém zaměří lyžaře při prvním průchodu turnikety a dle výšky a dalších parametrů rozpozná, je-li majitelem skipasu.

Výhodou tohoto nového systému je i objednání skipasu online s 10% slevou a vyzvednutí v Pick-up boxu, který je umístěn uvnitř vstupního vestibulu. Odpadá tak povinnost kupovat skipas u pokladen, vč. jejich vrácení. Návštěvník si může skipas ponechat po celou sezónu a nemusí ho vracet, pouze nabíjet přes online systém.

V loňské sezóně využili možnost nákupu přes online kolem 8 % návštěvníků, v letošním sezóně bychom se rádi dostali alespoň na 20 % a odlehčili tak rannímu náporu u pokladen. S vícedenními a bodovými jízdenkami mohou lyžaři využít bezmála 40 km sjezdových tratí v rámci celého Skiregionu.

Na příští sezónu 2020/2021 plánuje Rokytnice nákup nového vleku pro areál Studenov a rozšíření lanovky Horní Domky.

INFOBOX

• 17 km sjezdových tratí
• 2 čtyřsedačkové lanovky a 6 vleků
• Přepravní kapacita 14 715 osob/hodinu
• 657 – 1 315 m n.m.

Spartak Rokytnice a.s.
Rokytnice nad Jizerou
Tel.: infolinka +420 733 733 053
E-mail: info@skiroky.cz
www.skiroky.cz


 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here