LYŽAŘSKÁ ČTVEŘICE SKIAREÁLŮ SNOWHILL

0
1095

Skiareál Herlíkovice ve Vrchlabí je ideálním areálem pro kvalitní lyžařské vyžití sportovních i rekreačních lyžařů, pokročilých i začátečníků. Naleznete zde profesionálně připravené, technicky vysněžené a pečlivě upravené sjezdové tratě různých obtížností. Dopravní zařízení poskytují bezpečnou a komfortní přepravu lyžařů s dostatečnou kapacitou lanovek a vleků. Nedílnou součástí jsou dětské parky pro výuku nejmenších lyžařů a snowpark pro zábavu teenagerů.

Skiareál Mariánky v Mariánských Lázních je městský lyžařský areál, který nabízí vyžití pro lyžaře a snowboardisty pouhých 400 metrů od lázeňské kolonády. Na více než 1,5 km sjezdových tratí s obtížností od modré po černou si svou zimní zábavu na sněhu vychutnají dospělí i děti. Kabinková lanová dráha zajistí nejen dopravu pro lyžaře, ale uleví celoročně i pěším návštěvníkům při cestě do parku Boheminium s modely staveb.

Skiareál Šachty ve Vysokém nad Jizerou je rodinný lyžařský areál. Děti a začátečníci si užijí lyžařskou výuku v samostatném dětském areálu Petruškovy vrchy pod dohledem zkušených lektorů. K dispozici mají dětský lyžařský pás, lanový vlek, lyžařský kolotoč i pohádkový slalom. Samostatně lyžující děti si najdou svoji zábavu v lokalitě Větrov a zkušení lyžaři si přijdou na své na hlavních sjezdovkách areálu Šachty.

Skiareál Kamenec v Jablonci nad Jizerou je pohodový lyžařský areál, kde se návštěvník nemusí stydět za své lyžařské začátky a mít strach z náročných svahů. Zdejší sjezdovky s mírným a středním sklonem o délce přes 1 km a šířce až 80 m nabízí méně zkušeným i pokročilým lyžařům kvalitní lyžařské vyžití a zábavu. Pokrok ve svém lyžařském umění mohou pravidelně všichni testovat na trati měřeného slalomu.

Novinkou zimní sezóny ve skiareálech Snowhill je čipová karta Snowpass pro online prodej zvýhodněných skipasů z pohodlí vašeho domova. K tomu slouží e-shop, který najdete na snowpass. snowhill.cz. Poté můžete vyrazit z auta rovnou na svah vybraného skiareálu. Využijte slevové akce v průběhu zimy a čerpejte v dalších letech odměny za provedené nákupy. snowpass.snowhill.cz

 

INFOBOX

• 4 skiareály na jeden skipas
• 22 km sjezdových tratí
• 4 lanovky a 14 lyžařských vleků
• 5 dětských lyžařských parků
• online prodej skipasu
• parking v areálech a wifi zdarma

www.snowhill.cz


 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here