DEŠTNÉ V ORLICKÝCH HORÁCH

0
1229

V zimním středisku Deštné se zaměřili na vylepšení služeb zákazníkům a také na modernizaci technického zasněžování. Na jeden skipas vám areál nabídne celkem 6 sjezdových tratí všech různých obtížností. Na vrchol vás vyveze sedačková lanovka a 7 vleků.

O lepší lyžařský zážitek se stará několik nových zasněžovacích děl, zábavná dětská dráha v areálu Marta II., lyžařská škola se dvěma areály nebo denně upravovaný snowpark se sněhovými boulemi a funboxy. V lyžařské škole vás naučí třeba styl telemark. Budovu půjčovny lyží a servisu najdete přímo pod sjezdovkou Marta.

Největší horské středisko Deštné v Orlických horách se pečlivě připravilo na zimní sezónu. Na návštěvníky areálu čeká bezdotykový odbavovací systém a věrnostní karty. Díky nim lyžaři ušetří 5–10% z ceny, budou rychleji odbaveni a ještě mohou online sledovat své sportovní výkony.

Ski centrum Deštné nabízí bohatě zasněžené sjezdovky, rychlou čtyřsedačkovou lanovku v areálu Marta II, která vás dopraví pod vrchol Studený vrch. Lyžování uprostřed lesů s přejížděním mezi tratěmi si vychutnají i náročnější lyžaři.

Vlastní hřeben Orlických hor je rájem běžkařů s okruhy Buková hora – Suchý vrch, celkem s více než 200 km strojově upravovaných tratí pro klasiku i bruslení s výhledy daleko do kraje, kolem malebných bunkrů nebo ledové Kunštátské kaple.

Pro vyznavače freestyle je zde velmi kvalitní, denně profesionálně upravovaný Your Park s mnoha skoky a překážkami.

Přímo v areálu je velmi kvalitní škola lyžování a snowboardingu pyšnící se osvědčením APUL, vlastním areálem pro děti a začátečníky s vlastními provazovými vleky a pojízdným pásem. Součástí lyžařského areálu je také profesionálně vybavený servis s půjčovnou veškerého vybavení.

Ceny:
jednodenní dospělí 540 Kč
děti, senioři 390 Kč

Skiareál Deštné v Orlických horách
Tel.: +420 492 601 601
E-mail: info@skicentrumdestne.cz
www.skicentrumdestne.cz
www.destne.info


 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here