Tatry jsou plné zážitků

0
819

Přijměte pozvání na zimní dovolenou v Tatrách a nechte se zahalit do hor zkušeností. Užijte si kvalitní lyžování na 24 km sjezdových tratí – 13 km světle modrých sjezdovek s celou rodinou nebo 10 km červených náročnějších tratí a 1,2 km dlouhé nejvyšší černé sjezdovky z Lomnického štítu do Skalnatého plesa.

Tatry – ráj běžeckých tratí

Tip na běžkařskou trať v okolí Tatranské Lomnice

Věděli jste, že Tatranská Lomnice není jen centrem sjezdového lyžování, ale i běžkaření? Kromě 2 km dlouhého okruhu v Kolbisku, kde je k dispozici nejen klasická, ale i bruslařská dráha, rozhodně doporučujeme vyhlídkovou trasu Starolesnianské louky. Trať dlouhá 8 km vás zavede nejprve do Staré Lesné, kde můžete studovat zajímavosti na astronomické naučné stezce na běžkách. Pak podél kolejnic, v případě příznivých sněhových podmínek, se dostanete do Golf Resort Black Stork, kde na vás čekají různé okruhy v délce 12 km.

Tip na běžkařskou trať kolem Starého Smokovce

Oblíbená stezka po silnici Svobody z Nového Smokovce do Vyšne Hágy se v zimě stává 8 km dlouhou běžkařskou tratí s krásným výhledem a minimálním převýšením. V případě příznivých sněhových podmínek je navržena tak, aby udržovala prostor jak pro chodce, tak pro běžkaře.

TIP pro běžkařskou trať ve Štrbském Plese

Při běhu na lyžích ve Vysokých Tatrách si jistě nemůžete nechat ujít největší areál běžeckého lyžování. Na profesionální úrovni nabízí 27 km pravidelně udržovaných tratí schválených podle fis. Můžete lyžovat v klasickém a bruslařském stylu, od lehkých až po těžké trasy. Nejdelší z nich – Furkotská dolina – má 5 km a provede vás kolem Slepého plesa.

Ráj zimních aktivit

Bavte se v zimě a vyzkoušejte zajímavé atrakce, jako je Snowtubing, Snowbags, Snowrafting, Snowball, Disc Golf, Tatranský karling, psí spřežení nebo výlet na sněžnicích. Na Hrebienku ve Starém Smokovci na vás čekají velké zimní sáně. Sáňkování během dne nebo v noci je oblíbenou atrakcí pro celé rodiny nebo skupiny přátel. Vydejte se pohodlně lanovkou do Hrebienok a užijte si jízdu po 2,5 km dlouhé trati.

Zasloužený odpočinek v Aquacity Poprad

Během návštěvy Vysokých Tater si můžete odpočinout v AquaCity Poprad, kde si na své přijde každá věková skupina. Ať už hledáte wellness a relaxaci nebo divokou zábavu na tobogánech a nejrůznějších vodních atrakcích, nebo si jen chcete sednout do vodního baru.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here