SKI CENTRUM ŘÍČKY – AREÁL S TRADICÍ

0
1249

Na jednom místě v Orlických horách naleznete zábavu pro rodiny s dětmi, pro páry i party přátel. Kompletní moderní zázemí je připravené pro školy a firmy. Ski centrum Říčky najdete na jihovýchodní straně vrchu Zakletý, který je ideálním výchozím místem běžkařů na celý hlavní hřeben Orlických hor.

Díky své nadmořské výšce, orientaci sjezdových tratí, jejich délce a modernímu systému technického zasněžování, je areál Říčky jedno z nejlepších středisek sjezdového lyžování v Orlických horách a jedno z předních středisek v České republice.

V blízkosti střediska je parkoviště s kapacitou 350 osobních automobilů zcela zdarma. Provozní doba je každoročně zpravidla od prosince do začátku dubna od 8:00 do 16:00 hodin. Ve Ski centru Říčky v Orlických horách naleznete zábavu pro rodiny s dětmi, pro páry i skupiny přátel. Moderní zázemí areálu je připravené pro školní lyžařské kurzy nebo pro firmy, které plánují pro zaměstnance teambuilding v krásném prostřední se sportovním vyžitím. Na své si přijdou jak lyžaři začátečníci, tak i sportovní a zkušení lyžaři a profíci.

Ve Ski areálu Říčky si můžete vypůjčit potřebné lyžařské vybavení, využít služeb lyžařské a snowboardové školy, kde zkušení instruktoři naučí lyžovat jak malé děti, tak i dospělé osoby. Vyznavači běžeckého lyžování mohou vyrazit na upravené běžkařské tratě.

Středisko je vybaveno moderním odbavovacím systémem, který umožňuje zakoupení časových (půldenních, denních, pětidenních apod.) i bodových jízdenek (umožňují nákup určitého počtu jízd). Občerstvení zajišťuje restaurace Skirest s kapacitou 200 míst k sezení přímo v restauraci a se 100 místy na přilehlé terase nebo prosklený Ski bar a mnoho dalších stánků.

Provozní doba:
8:00 – 16:00 hodin
večerní lyžování pouze pro předem objednané skupiny

INFOBOX

• 4,2 km sjezdových tratí
• 1 x čtyřsedačková lanovka, 2 x vleky
• 1 x pohyblivý pás pro děti
• Bezdotykové chipkarty, možnost platby kartou
• Přepravní kapacita 3850 osob/hodinu
• 740 – 992 m n.m.
• Parkování zdarma s kapacitou 350 aut
• Lyžařská a snowboardová škola

Ski centrum Říčky
Tel.: +420 494 595 559
E-mail: info@skiricky.cz
www.skiricky.cz


 

SOUTĚŽ O SKIPASY - SKI CENTRUM ŘÍČKY

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here