SKI&BIKE ŠPIČÁK – STÁLICE MEZI TOP AREÁLY

0
2145
SJEZDOVKY NEJVĚTŠÍHO LYŽAŘSKÉHO AREÁLU ŽELEZNORUDSKÉ ŠUMAVY SKI&BIKE ŠPIČÁK LETOS OBOHATÍ NOVINKA V PODOBĚ FUNLINE. VE DVOU ÚSECÍCH RODINNÉ SJEZDOVKY SPODNÍ ŠANCE VZNIKNE LEHKÁ A HRAVĚJŠÍ FORMA TRATI NA ZPŮSOB SKIKROSU S DÉLKOU SKORO 300 METRŮ A ŠÍŘKOU V PRŮMĚRU 10 METRŮ. KROMĚ KLOPENÝCH ZATÁČEK NABÍDNE I TERÉNNÍ VLNY.

Recept na fronty – online nákup skipasů

Na Špičáku letos počítají též s osvědčeným receptem proti frontám u kas. Komu se nechce hlavně ráno po příjezdu čekat, může si zakoupit libovolný skipas online. Potřebuje k tomu pouze naši čipovou kartu na vleky v ceně 50 Kč. Tu mu klidně, pokud nás kontaktuje mailem/telefonicky, zašleme poštou domů. Pak si přes náš e-shop na webu spicak.cz zakoupí jakýkoli skipas,“ přibližuje postup Jan Kasík ze Ski&Bike Špičák. Po příjezdu nastupuje už rovnou na lanovku.

Ceny zimní sezony 2017/18

Loni areál hlavní skipasy nezdražoval, letos pak i vzhledem k pravidelným investicím zvedl cenu denního skipasu pro dospělého v hlavní sezoně o cca 3 % na 630 Kč (z 610 Kč). Ve stejné relaci pak bude stát celodenní dětský skipas – 445 Kč, či rodinná celodenní jízdenka (dva dospělí a neomezený počet vlastních dětí) – 1515 Kč. V loňské sezoně premiérově nabízený juniorský skipas (mládež 15 – 18 let) přijde na 550 Kč. V nabídce nadále zůstává první společný skipas po oblast Železnorudska – spolu se Ski&Bike Špičák zahrnuje i střediska Belveder a Nad Nádražím

Lyžařská škola – již 44. zimní sezona Vlastní lyžařská škola letos rozšiřuje nabídku pro nejmenší děti ve věku 3-4 let. Půjde o individuální lekce pro nejmenší děti, aby si vyzkoušely svoje první lyžování.

WWW.SPICAK.CZ