LYŽUJTE VE ŠPINDLU V LEDNU JEN ZA 490 KORUN NA DEN!

0
1883
SKIAREÁL ŠPINDLERŮV MLÝN NABÍZÍ KRÁSNÉ VYHLÍDKY, TOP KVALITU SJEZDOVEK, LYŽAŘSKÉ ŠKOLY, SKVĚLÉ PŮJČOVNY, KAŽDODENNÍ ZÁBAVU A VYŽITÍ MILOVNÍKŮ ZIMNÍCH SPORTŮ VŠECH ÚROVNÍ, A TAKÉ NOVOU LANOVKU!

Největší novinkou letošní zimní sezóny je ve Špindlerově Mlýně nově postavená čtyřsedačková lanovka vedoucí z Horních Míseček na Medvědín, k tomu nově rozšířené zdejší sjezdovky. V lednu nás čeká spousta sněhu a poloprázdné sjezdovky. Využijte toho a přijeďte si užít lyžovačku na maximum jen za 490 Kč za den. Speciální nabídka platí na celodenní skipasy zakoupené online v termínu do 31. 12. 2017, využít je pak můžete od 8. 1. do 31. 1. 2018.

Skiareál Špindlerův Mlýn nabízí pojízdné koberce, lyžařský kolotoč, novou lyžařskou školku a půjčovnu na Horních Mísečkách, vedle stylového quattro Baru najdete dětský koutek s hlídáním a s pravidelnými animačními programy pro děti. Na dospěláky čekají pravidelné víkendové akce ve Svatém Petru, jako například oblíbená SNOW SHOW s tancem roleb, ohnivou show, s jízdami lyžařského demo týmu a s vyhlášenou apres-ski párty. Síť restaurací pod názvem Špindl Gastronomy nabízí pohodovou atmosféru v zimních restauracích a barech. Restauraci Na Pláni s kapacitou 80 míst a panoramatickým výhledem z venkovní terasy se nachází u horní stanice šesti- sedačkové lanové dráhy innogy Line Svatý Petr. V nabídce najdete pizzu i pastu. Nové kompletně zrekonstruovaná restaurace Stadion je umístěna ve Svatém Petru na dojezdu sjezdovek. Samoobslužná restaurace nabízí denně několik druhů polévek, čerstvé saláty, hotová jídla a domácí dezerty. Ujít si nenechte ani Ledárium u horní stanice lanovky Sv.Petr – Pláň. Letošní téma je více než lákavé – ledové sochy budou ve stylu STAR WARS.

Funtracky a Snowparky lákají

Vlnky, boule, ježdění na bednách a zábradlích, to nabízí Funtrack Hromovka – skvělý park pro zpestření jízdy na sjezdovce pro každého lyžaře či snowboardistu. Zároveň je výborným místem na učení nových triků pro začátečníky i pokročilé. Burton Snowpark se nachází ve střední části areálu Horní Mísečky, je obsluhován lyžařským vlekem Hořec (M2) a je přístupný pod průsekem lanové dráhy Horní Mísečky-Medvědín. Nabízí sérii kompletně nových pevných překážek (railů, boxů) a skoků. Park je určen začínající, ale i pokročilé freestyle veřejnosti a je postaven s ohledem na bezpečnost a jeho maximální využití.

Výhodné lyžování s GOPASS

I letos nabízí Špindlerův Mlýn lyžařům systém GOPASS. Členství zajistí návštěvníkům nejvýhodnější ceny skipasů. Pohodlný a rychlý nákup permanentek v e-shopu na www.gopass.cz přímo z domova za výhodnější ceny než na pokladnách. Lyžaři pak mohou jít se skipasem rovnou k lanovce. Čipová karta Gopass přináší členům i řadu výhod a slev za občerstvení v restauracích i apresaprés-ski barech, v půjčovnách a prodejnách vybavení a další služby. Členství v klubu je zcela zdarma, stačí jen registrace na www.gopass.cz

WWW.SKIJESTED.CZ